bugün

sevdiği entry'ler

doğum günü

Mutlu ve sağlıklı ömürler efendim..

08 04 2024 pazartesi tam güneş tutulması

herhangi bir deprem getireceği kesin olarak bilinmeyen tutulma. ona bakarsın maya takvimine göre de dünyanın sonu gelecekti.
şimdiyi yaşayıp hayattan tat almaya bakalım. kesin olup olmadığı belli olmayan olaylardan bahsedip insanları paniğe sevk etmeyelim.

icardi1905

ya kes amk okumadan eksi.

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

Terbiyesiz ahlaksızlar. Utanmadan birde açık seçik yazıyorlar. Biz burada iki sevgili yapmaya kalksak malmısın sen hakareti alırız millet kendini düzdürecek karabüklü arıyor kimseden ses seda çıkmıyor. Zükerler kamil hepinizi Zükerler.

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

Çok istiyorsan çakarız sana carano. Ayıp ediyon..

eminönü

görsel

eminönü'nden karşıya

goz degil nakis mubarek

gelir gelmez bana sataştığı için donuza eklediğim yazardı. okumayacak ve bundan mutlu olsam da iyi yazmalar dilerim.

goz degil nakis mubarek

Renktaş yazar. Hoş gelmiş.

goz degil nakis mubarek

Bendeki aşk değil ibadet...
Levent yüksel "zalim" şarkısında geçen zarif bir söz.

arkadaşlar artık müzik festivalleri başlar mı ya

Başlarsa bana da haber edin kuduralım şöyle bir iki.

sizce şu an rte ne yapıyor

Erdoğan her ay daha derin krize giren ekonomiyi düzeltemeyen, ihvancılığı Ortadoğu da Siyasal islamcılığı da Türkiye de çökmüş, Bahçeli ye muhtaç, getirdiği Ortadoğu tipi otoriter ve baskıcı rejimi iflas etmiş bir liderdir. Sosyolojik ve siyasi olarak tükenmiş bir isim yerine artık ülkenin geleceğine odaklanmak lazım

sizce şu an rte ne yapıyor

Emekliliği ciddi ciddi düşünüyordur.

chp gücünü gösterdi

Akıllı davranması lazım

Chp nin gücü her zaman vardır.

Şimdi sıra halkın parasını yine halk a harcama zamanı israftan kaçınma zamanı iyi bir ülke geleceği için bu elzem.

31 mart 2024 yerel seçim sonuçları

3'ün 1'ini Akape alır diye bekliyor iseniz; daha çok beklersiniz. Hooop 3-0 Cuhape olur. Net.

sahurdayız uludağ sözlük

Bir sahur daha geride kaldı. Ramazan hızlı geçiyor.

murat kurum

Kurumuratoğlu, bir Milyonali kadar bile olamadı. Belki seçimi tekrarlatırlar, beli olmaz. Durun bakalım :-).

31 mart 2024 yerel seçim sonuçları

A Haber ve Atv ortak yayınını izliyorum. Çok keyifli oluyor. Suratlar kösele, moraller pattis... Üzüldüm hallerine. Beyaz Tv'de de aynı hava hakim :-).

31 mart 2024 akp nin kalelerinin bir bir düşmesi

Kayseri ve Konya'yı alamadıktan sonra neye yarar? Şaka şaka. Dıp tıs dıp tıs tıs dıp tıs dıp :-).

mansur yavaş

Turgutingene şamarı basaringen. Kralsın reis! Yürüyedur! Ardındayız :-).

turgut altınok

Soyismini değiştirip Altıok yapsın! Chp'den aday olsun bence.