bugün

entry'ler (30)

sevgilinin sözlük nickini öğrenmesi

daha kötüsü (bkz: Abinin sözlük nickini öğrenmesi)

bir kadın yazara lan baya baya aşık olmak

görsel

regl sancısı

Fiziksel ağrısı acısı bir yana insanı depresyonun derin kuyularına atar. Ruhsal sancısı tuz biber olur o işkenceye. Bir de düşünün her ay oluyor bunlar. Kızlara iyi davranın.

okan üniversitesi

(bkz: Ali Üniversitesi) (bkz: Veli Üniversitesi)

sözlük yazarlarının son izlediği belgeseller

iguaza Şelaleleri.

hamile karısını aldatan erkek

(bkz: Tersine evrim)

bamya lahana ve pırasa seven insan

Evlenilecek insandır. Evcildir, sahiplenicidir, sevgi doludur.

sarı saçın yakışmadığı kadınlar

Sarışın olmayan tüm kadınlardır. Doğallık bütün güzelliklerin anasıdır.

pringles

Kutusunu tasarlayan insan tasarımına o kadar aşıkmış ki öldükten sonra küllerinin pringles kutusuna konmasını vasiyet etmiş.

balığın başını gözünü yiyen tip

Denizden babası çıksa yiyecek kişidir.

cemal süreya

Sunay Akın tarafından vasiyeti yerine getirilmiş tabutu dolaştırılmıştır. " Gömmeden önce biraz gezdirin beni. "

kocasını ve çocuğunu bırakıp aşkına giden kadın

insanın kendi için mi başkaları için mi yaşaması gerektiği paradoksundaki cevaba kendi çapında ulaşmış kadındır. Aşık olmadığı istemediği bir adamla her gün aynı yastığa baş koyma işkencesinden kaçmak istemiştir. Çünkü bir erkek ikisi birden gelsin deyip kaçmadan hem karısıyla hem aşkıyla yatabilecek kadar adileşebilir ama bir kadına bu işkencedir.

kod kasmanın zararları

Beyin bulanmasına sebep olan olaydır. Nitekim bir süre sonra dışarıdan gelen bütün etkilere tepkisiz kalıyorsunuz.

dünyanın en çabuk kaybolan şeyleri

Aynı zamanda en çok kullanılan şeyler. (bkz: cep telefonu)

ben de bir karı buldum onu düzmeye gideceğim

Her ne kadar aşağılayıcı olsa da durumdaki maksat farklıdır. Saygısızlığın daniskası yapılmış dilinin kemiği olmayan bir komedyen sinir patlaması yaşamış.

Olayı Atatürk ve laiklikle bağdaştırmaya çalışanlar da midemi bulandırıyor.

paran yoksa ben ısmarlarım diyen kız

iyi niyetli olsa parasının olmadığını hissettiği an sadece " Ben öderim. " derdi.

içki içen iğrenç insan

" için tıksırana kadar için. "

sevgiliye açık mektup

(bkz: Sevgiliye açık çek)

dermatolog

Aklıma geldikçe güldüren bir tıp doktoru çeşididir. Şöyle ki, zamanında kolunda egzama benzeri bir yara çıkan babam doktora gitmişti. Dermatolog babama hiç dokunmamış, yarasına uzaktan baktıktan sonra gidip ellerini yıkamış. Babam da " Doktor Bey hiç dokunmadınız gidip ellerinizi yıkadınız bir de dokunsaydınız boy abdesti mi alacaktınız? " demiş. ilahi babacığım ...

başbakan ı istemiyorsan verdiği maaşı da alma

Evinde çalışan iki hizmetlinin aralarında geçen muhabbette geçmesi muhtemel cümledir. Aksi takdirde memur maaşının başbakanla bir alakası olmadığını, maaşların başbakanın cebinden çıkmadığını 3 yaşındaki çocuk bile bilir.