bugün

sevdiği entry'ler

karpuzu x ray cihazından geçirmek

elleyerek karpuz seçmeye son.

kerimcan durmaz

Ülkede emeğiyle çalışıp hayatını idame ettirmeye çalışan çoğu insandan iyi bir hayat yaşıyor. Bunun sebebi biziz. Evet.

jacques de molay

O kadar edirnedeyiz kahvede bi çay ısmarlamadı.

günümüz müslümanlarına bir söz bırak

Saçları önüne düşüyordu, canı acıyordu ve korkudan sessizce ağlamaktan başka hiçbir şey gelmiyordu elinden.

6 yaşında bir devlet yetimhanesinin tuvaletinde aylardır tecavüze uğradığını kimse bilmiyordu.
Babası kim bilmiyordu, annesi onu tecavüz sonucu doğurmuştu ve intiharıyla devletin buz gibi karanlık kollarına kalmıştı.
Derken adam derin bir nefes alıp saçından çekip ayırdı titreyen küçük bedenini pis varlığından.
Kasıkları yırtılmış sancıyordu, Tanrı ya bir kez daha dua etti o gece.
Daha önceki duaları da listelendiğinde çoğunun tecavüzün bitmesi için tanrıya yalvarışları olduğunu kimse bilmedi.
Duymadı kimse.
13 yaşında ilk defa hamile kaldı.
Arkadaşı rahmine kolunu sokmuş eline gelen cenini kopararak bol kanlı bir kürtajı başarmıştı.
Hâlâ ısrarla dua etmeye devam etti.
Bir gün kurtulacağını umuyordu.
Yıllar ilerledikçe tecavüz eden kişi sayısında artış olmuştu. Müdürün para karşılığı paspasçıya sattığı çocuğun ruhu kararmaya başlamamıştı bile.
Direndiğinde dayak, cezalar, türlü acılar.
Dua etmeye devam etti.
Etti ve etti.
Kurtarılacağını ya da bir melek göreceğine inandı yıllarca.
Sonunda tanrının onu cidden umursamadığını yine gözleri yaşlı ve bacaklarından kan süzülürken anladı.
Bir gün müdürün boğazına tirbuşon sokup tecavüzünü yarıda bıraktığında çıkmıştı ortaya her şey.
Major depresyon, borderline(sınırda kişilik bozukluğu), obsesiflik, intihara meyilli olma, akli dengesinin yerinde olmaması...
18 yaşında tecavüzden doğurdu.
Çocuğuna bakmak için aylarca fahişelik yaptı.
Yine aynı 18 yaşında reşit diye devlet fırlatıp attı sokağa.
Ve size tatlı bir haber o müdür görevinden alınmadı.
Tanrı üzerine uzun uzun düşünüp "S..k. sınavını" diyene dek inanmıştı.
O ne ilk ne de tek.
Saat gece yarısında gerçeklerle yüzleşin şu an bir çocuk kilerde ağzı bağlı tecavüze uğruyor ve tanrınız eğer varsa izlemekle yetiniyor. Çünkü boktan bir sınav planı var.
O kadını da cehenneme atacak.
Peki insanların hayatını böyle mahveden bir Tanrı yı kim cehenneme atacak?
Bir robota öldür ve tecavüz et komutu yükleyen bir mühendis ne kadar ahlaklıdır?
Kötülüğü yaratıp tecavüzcülerin sınavını küçük çocukların bedeni üstünden yapan Tanrı nıza inanmıyorum.
Kafasına bir silah dayayıp bok dolu beynini masaya çıkardım.
Tanrı nızı ben öldürdüm azizim.
Kafatasımın içinde tanrı yok.
Sevgi var.
Yeni bir dünya yaratmak var.
Çocukların ceviz ağaçlarına salıncak kuracakları, babaların 6 saat çalışacağı, her çocuğun bir dolu rengarenk giysisi olacağı bir dolabı olmalı benim için.
Tanrı nıza söyleyin çocukları aç bırakıp sadakatlerini sınamasın.
Tanrı nıza iletin ben ondan daha merhametliyim.

bir görseli sonra oku listesine eklemek

hem edepli hem akıllı, maşallah.

edeplikiz

on ikinci nesil çaylak...