bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

resmini gördüm içimde kıpırtılar oldu gene sonra aklıma geldin 1.5 yıl ve sensiz 3 ay özledim ağlayacak oldum sensiz günler geçti gözümün önünde sonra senli günler damara bağladım gene tam mesaj atacaktım ki birden umrunda olmadığım geldi aklına dediklerin geldi beni takmayışın geldi ben staj yaptığın yere çiçeklerle geldiğimde beni kovduğun geldi sırf milletin gazıyla benden ayrıldığın geldi aklıma sonra dedim değmez boşver eminim geri geleceksin birgün demedi deme o aşkını söndüremezsin ne kuzenin ne arkadaşlarının gazıyla korkma intikam almam içimdeki aşkı bitirmek için uğraşıyorum hergün bir adım daha diyorum bitecek diyorum bazen o beni yeniyor bazen ben onu bazende şimdiki gibi son dakka golu atıp yeniyorum.. geri döneceksin büyük ihtimalle bir şekilde ama içimdeki aşk biterse işte o zaman çok acı çekeceksin bitmezse ben gene salaklık yapacağım yelkenleri suya indircem sarılcam sana işte ben buyum dışarı karşı artist katı içinde ise fırtınalar kopan aşık salak bir adam.... evet itiraf edeyim arkandan beni kabettiğine pişman olucak diye doğru olucaksın çünkü seni tanıyırum hemde çok iyi sende bilyiorsun nasıl üzüldüğünde hemen mutlu ediyordum seni ama sen? ben üzgünken iplemezdin farketmezdin ki deliler gibi severdin ama farketmezdin sen bencildin ben sencil.. salağım biliyormusun bana işine geliyorsa ben böyle yaparım diyen bir kız için uğraştım sevdim salağım beni yakın arkadaşlarımdan kıskanan kız için 2 yıl sınıfta kaldım ben ne olduğumu biliyorum ama sen bilmiyorsun farkettiğinde iş işten geçmez umarım rüyalarında beni görmen dileğiyle kendine dikkat et....