bugün

i doser

ilk okuduğumda inanmadığım,fakat sonradan deneyince dumura uğradığım bence insanlık için büyük bir icat.

Şimdi olay şöyle arkadaşlar:istediğiniz dozu indirin(ben gate of hades le başladım)
sonra bu olayın olacağına yani gerçekleşeceğine kendinizi inandırın.Daha sonra stereo kulaklığınızı kafanıza geçirmeden uzanabileceğiniz bir ortam belirleyin ve mümkünse bu deneyi gece yapın eğer gündüzse ve ''bekleyemem'' diyorsanız gözünüze bez vb. birşey bağlayın çünkü karanlık çok önemli.Sonra yatağa uzanın ve konsantre olun ve hazırsanız dozu birine başlattırın(kendinizde başlatabilirsiniz ) kulağınıza anlamsız vızıltı gibi sesler gelecek,olaya konsantre olun ve dış dünyadan ilişkinizi kesin yani sesler dışında başka birşey düşünmeyin ve başka birşeye odaklanmayın.Dozu sonuna kadar bu halde dinleyin

Eğer yukarıdaki kurallara uyarsanız etkisini göreceksiniz.

Şahsen ben ilk kullandığımda(gate of hades) 10.dakikada abimin yanıma gelmesini hissederek uyandım,pardon sarsılarak kulaklığı 2 metre ileri fırlattım öyle birşeye uğramıştım ki dünya sanki farklıydı ve çok değişik bir his yaşıyordum.Sonra hüngür hüngür ağlamaya başladım.Bu yaklaşık 2-3 dakika sürdü (bkz: ohaaaa) 15 dakika sonra etkisi geçince çok heyecanlanmıştım çünkü işe yarıyordu.

Sonraki kullandığım doz ecstacy 30 dakikalık bir doz.Yukarıdaki gibi aynen dinledim ve dinlerken çok farklı hissediyordum.22.dakikada yine abimin beni dürtmesiyle uyandım,daha doğrusu kalakaldım.Önceden hiç ecstacy kullanmadığım için etkisini bilemem fakat ilk 3-5 dakika yerimden kalkamadım bildiğiniz uyuşmuştum (bkz: ayy inanmıooruumm) kalktığımda ise sarhoş gibiydim ayakta duramıyordum kafam dönmedolap gibi dönüyordu.inanın mükemmel bir deneyimdi,etkisi ise 10-15 dakika falan sürdü sanırsam.Bence herkes bunu denemeli.

Şimdide Alcohol dozunu deneyeceğim ve çok heyecanlıyım.

buda örnek olsun diye gate of hades in linki:

[http://www.4shared.com/au...tUZBT7/Gate_Of_Hades.html]

edit: imla.