bugün

sözlük yazarlarının itirafları

sürekli durup dururken sözlük kendi kendine çıkış yapıyor. buna sinir oluyorum, sanki başka bir yerden hesabıma giriliyor ve benimki kapanıyor gibi geliyor* paranoyak olacağım sanırım yakında*. böyle bir şey var mı ve bu sadece benim mi başıma geliyor merak ediyorum. n'ooluyoruz ya*?

sözlük çok yavaşladı son zamanlarda, ayrıca da her şey için sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum olmuyor böyle bilal olmuyor...

ayrıca bakınız vermeye bayılıyorum*, smiley olamadan da ne msnde ne de sözlükte yazabiliyorum. gülüyorsam belli olacak işte takıntıysa takıntı**.

çok fazla içki içmem fakat canım en çok ramazanda bir şeyler içmek istiyor, belki yasak olduğu içindir fakat rakının kokusu burnumdan gitmek bilmiyor. şöyle bir rakı sofrası kursak, dostlarla bir araya gelsek sohbet muhabbet ah ne güzel olurdu...

şuanda elm sokağı kabusunu izliyorum, son derece gerizekalı bir film olduğuna karar verdim, kim ne derse desin her an bayılabilirim...

ailede bir reisin olmaması çok zormuş. bilirsiniz işte, baba vefat eder ya da anneyle baba ayrılır baba başka biriyle evlenir dolayısıyla ev reissiz kalır. evdeki bazı işlerin düzgün gitmediğini anladım. bazı işleri sadece babalar yapabiliyormuş sözlük, mesela basit küçücük bi örnek banyonun ışığı 1 haftadır patlak/bozuk bişi oldu anlamadık. tamirci çağırmak çok mu abes olur? babam burada olsaydı karanlıkta olmazdı şimdi. neyse of.

son olarak facebooktan biri bana bok yollamış. onunla ne yapacağımı bilemiyorum.
sanırım sadece söylenmek istedim ama oh rahatladım. oruç insanın dengesini değiştiriyor galiba.