bugün

michael jackson

Seni özledim, gerçekten özledim. Ama sevinçliyim, huzurlusun be abi...

Michael Jackson: Beni sevdiğim kızdan yediğim ayarların etkisinden kurtaran, yine aynı kızın yanaklarımda bıraktığı yaşları sadece ses tonuyla silebilen naif bir insandır. *
You Are Not Alone şarkısını sanki sadece benim için söylemiş, bende ona you too diyorum her You are not alone sonunda. Sonra hafif bir neşeleniyorum, man in the mirror açıp, kendimi değiştirebileceğimi, birşeyler yapabileceğimi, düşünüp kendime kızıyorum. Evet haklı michael, öylece otururken insan kendine kızmalı. Çünkü birşeyi değiştirebilir, yada birşeyler yapabilir. Ondan sonra hayat bu kadar kötü değil, 9 aydır ağlıyorum, kız hala takmıyor diyorum ve billie jean açıp yeteneksiz ayaklarımla moonwalk' lar, lean' lar yapmaya çalışıyorum. Becerebiliyor muyum ? Tabiki hayır, onun estetiğinin, seksapelinin 10' da 1' ini bile yakalayamıyorum. Çabalıyorum, çabalıyorum ama olmuyor. Sinirlenip biraz yatışmak için earth song dinliyorum, black or white dinliyorum ve akabinde duş alıyorum. işte michael jackson budur. Benim günümü kurtaran superhuman' ımdır. Abim o benim, beni hiç tanımasa bile...

Sana yürekten you are not alone diyebilmek isterdim. O yalnızdı çünkü. Kocaman dünyada, 2 çocuğu ve Diana' sı vardı. eski karısı ? Mirasından mahrum bıraktı michael onu. O kadar ahlaksız bir kadındı çünkü. Babası içinse michael' ın bir sözü babasını çok iyi tanımlıyor. Demişki michael ;

Babam tam bir yöneticilik dehasıydı, ama benim asıl ihtiyacım olan bir babaydı...

Annesi pasif bir kadındı, michael' ı doğurmak dışında başka bir katkısı olduğunu söylersem ne kadar doğru olur bilmiyorum. Varsada ben bilmiyorum.

Michael Jackson entry' min sonunda gözümden süzülen yaşların klavyeye sızdığını görüyorum. Çalışmayan sağ alt gr tuşum dahada kötü oluyor ve yürekten bir hee hee çekip, entry' i sonlandırıyorum.

edit : kalbimin derinliklerinden bu kadar. eksileyenlere özür, söz bidaha kötü entry yok.