bugün

sevgilisinin ayak tırnaklarını kesmeyen nankör kız

ilişkide mantık aramamamaklığı ben seni karşılıksız sevdim sen de hazır kalkmışken ayak tırnaklarımı kes gibi kendi içinde çelişen absürt bi ifadeyle belirten şahsın bence talihsiz aftosu. bak ben sana ne diyorum, al hadi kızı götür sadece kızın beğendiği, kızın konuşurken boş bulunup istediği bi alışveriş merkezine, ve dilediğince alışveriş yapmasına veya yemek seçmesine izin ver. yok mu? e hani biz karşılıksız seven erkekler, bu kızların bu karşılık beklemeden sevmelerimize karşılık beklemeden sevmeyle karşılık vermeleri gibi aslında varolmayan bi kavramın içinde maddesel olarak karşılık bekleyebileceğimiz bir takım "istekler" bağlamında taviz veremiyorduk, aynı şeyi kız tarafı istediğinde niye bu savunmaya sarılıyoruz? ikiyüzlülüğümüzün ölçü birimi nedir? veya şöyle sorayım, kadının altına ortalama bi araba, diyelim ki audi a3 çeken bi herif evde ekstra blowjob isterse, bu ilişkinin çıkar ilişkisi olduğunu kanıtlamak için kadının altına a8 çeken bi herifle olmasını beklemek mi gerekir? hiç sanmam. kendi içinde anlamlanamayan bir şeyi materyale döndürdükçe bakın ne kadar da sathileşiyor, değil mi?