bugün

moderasyon tarafından tematiğe geçirilmek

yeni uygulama.

bana çok saçma geldi bu uygulama. zaten tematik mode da bir o kadar saçma buluyorum.

şimdi, eğer insanlar bu sözlüğe bir şeyler yazıyorlarsa bunun sol framede gözüküp okunmasını, oylanmasını ister.

yoksa inanın google'da biri bir şey aratınca uludağ sözlük karşısına çıksın diye kimse entry girmez burada. bu bilgi verici entryler( moderasyonun tematik olarak tanımladığı) için de geçerli.

sözlüğün reklamını yapıp, tık sayısını arttırmak bizim işimiz değil. eğer entry girerek buna bir katkıda bulunuyorsak bu ayrı. fakat burada yazan hiçbir yazar sözlüğün populerliğini arttırmak için şahsi olarak uğraşmaz, uğraşmamalı.

şimdi zorunlu tematik mode ile benim yazarlık hakkım (ki varsa) engellenir.

biz burada maaşlı eleman olduğumuz için ya da sözlüğe katkı sağlamak için yazmıyoruz. (maaş alırmışız gibi her gün yığınla entry girdiğimize bakmayın)

eğleniyoruz, öğreniyoruz ve belki de öğretiyoruz.

eğlenme kısmına kimsenin bir şey dediği yok da neden üç beş bilgi verici entry girildiğinde sol frame gelmesin diye insanlar tepki gösteriyor.

10 tane bilgi içerikli başlık yoksa sol framedeki daha çok tıklanan cinsellikle ilgili başlıkların görünürlüğünü mü azaltıyor?

anlamıyorum sizi, hiç.

ya ben her yazdığımın okunup oylanmasını isteyecek kadar çıkarcıyım ya da sözlük bizi aptal yerine koyuyor.

bilmiyorum.