bugün

house md

6. sezona yaptığı müthiş girişten sonra sezonun 2. bölümü epic fail ile yine ağızları açık bırakan, özlediğimiz house a ve daha fazlasına kavuşmamızı sağlayan muhteşem dizi.

--spoiler--
bölümün adından ve zaten her an böyle bir şey beklememizden kaynaklanan endişemiz vicodin sahnesiyle zirve yapsa da, house her zamanki gibi bizi ters köşeye yatırdı ya, daha azını da beklemezdim zaten.. ayrıca biricik housecuğumuzun klasik sarcastic ve jerk havasından bir şey kaybetmediğini görmek içimizi rahatlatmıştır.. wilsonla yaptıkları ball muhabbetine ve yemek sahnelerine hiç girmiyorum bile*.. tüm bunların dışında teknik açıdan da süper ötesi bir bölüm olması da dikkatlerden kaçmadı.*
--spoiler--

yok ya bu bi dizi değil başka bir şey diyorum inanmıyosunuz, ayrıca emmy bu yapıtı kendi bünyesinde aday göstermeye bile layık değil ya, neyse.. yani sevgili yapımcılar ve biricik hugh laurie'ciğim boşverin yahu emmy kimmiş! bu adamda* bu dünya ötesi seksapel ve bu kocaman yetenek varken, sizde de bu acayip orjinallik ve yaratıcılık varken, siz çekin bi 600 sezon** daha, 600ünü de izlerim ben!!*