bugün

sansürsüz

kanımca ülke için yararlı olmuş program. bilim insanları ortaya veriler , kanıtlar sunuyor. oktar babuna denen insan ise şu şekilde savunma yapıyor:

'' protein tozlarını yan yana koyunca neden insan olmuyor''

bu cümleye neremle gülsem bilemedim - gerekirse anket bi başlık açar buna çözüm ararım-

dikkat edildiyse adnan oktar ve küçük prenslerin sürekli bıdı bıdı ayı şeyi tekrarladığı görülür. ara geçiş formu yok deyip duruyorlar. yahu adamlar gösteriyor , fosil bilimci var diyor , gidin british museum'da var bakın diyorlar. hala iki cümleden biri ara geçiş formu yok .

neymiş bi de :

'' neden yarım yamalak eciş bücüş canlı fosili yokmuş'' gösterin 10 trilyon vereceğiz diyorlar.

bilim insanları diyor ki : '' yarım yamalak organlı canlı zaten yok , olmayan bir şeyi nasıl gösterelim ''

sonra bir sonraki cevap hakkında diyor ki evrim karşıtları :

'' yarım yamakalak eciş bücüş canlı fosili yok gösterin ''

ciddi anlamda ne içtilerse aynısından ben de istiyorum. aynı şeyi tekrarlayıp durmayın artık. hayatımda bu kadar şarlatan , şaklaban oluşum görmedim.

programa katılan 3 insan da gayet iyiydi. hatta kendi açımdan birçok şey öğrendim evrim adına . teşekkürler. ilahiyatçı yrd. doç 'un dine bakışı da oldukça hoşuma gitti.

onun da tekrar ettiği gibi '' bilim ve dini'' savaştırmanın mantığı yok. insan karışık bir canlı. farklı ihtiyaçları var.

herkes istediği ihtiyacını farklı şekillerde karşılayabilir.

hastaysanız ilk olarak bilimden medet umarsınız , bilimden yardım alırken dua da edebilirsiniz.

budur.