bugün

sagopa kajmer

"hain" adlı şarkının acıklamasını bir kaç dakika once forumunda yapmıştır kendisi. fakat ayşe arman'a kaltak diyip orospu benzetmesi yapmış olması pek dogru bir davranış olmamış açıkcası. davaları hep sago acacak değil ya?? ama Allah var cok güzel şarkı.. neyse buyrun açıklama;

Selamu Aleyküm,
ben Sagopa şifremi unuttuğum için eşim Kolera'nın hesabından yazıyorum

Hain şarkısını beğenmenize çok sevindim hadi internetteki hayranlarımıza bizi takip edenlere bir şarkı hediye edelim fikriyle hayata geçirilmiş bir şarkı Hain.Müziğini yarım saatte yaptım alelacele oldu kayıtlarını da aynı gün bitirip akşam size sunduk bunu Kolerayla beraber yaptığımız yeni düet albümümüzün tanıtım şarkısı olarak da düşünebilirsiniz aslında biz bu düşünceyle vermedik ama siz öyle düşünmüşsünüz o zaman biz de öyle düşünelim,albüme bu şarkıyı scratchli falan yaparız atraksyon olur:)
Etrafta yamyamlar var prim yapmak üzere çalışıyorlar ölmüş cesetlerini canlandırmak için benim gibi hayatta olanlarla besleniyorlar bu yamyamlara benden tek parça et yok.O yamyamları siz bilirsiniz fazla insan eti yemekten kilo alırlar ondan sonra mide pankreas arası süre gelen gazı atabilmek için vara yoğa yellenirler siz de o kokuyu koklarsınız demek istediğim siz hiç kimseye aldanmayın bizimle aldatılmayın herkes iyi insan olamıyor bir çoğu hain.Her klipte ayrı sevgili oynatan rapçiler rapin bayrağı benim elimde diyen gurbetçi istanbullular asıp kesen gangsterler Amerikan rapini Türkçeye çevirip özümüz kültürümüz diyenler,o şapkayı yanlayanlar hatta haddini aşıp Muhammed'in yolunun tozunu çiğneyenler,evliliği brokrasi gören yeni bittim leydiler,okuryazar geçinen dinsizler,Allah'sız kitapsızlar,kitabı bilip bilmezden gelenler,dini 60 sene okuyup hatmedip sorduğun ilk soruda millet yanlış anlamasın diye doğru cevabı değiştirenler,orospu gibi mini etek giyip ismail Ağa Caddesini fitne fesat dolaşan kaltaklar,sosyete caddesinde türban giyip sonra bana kimse bakmadı diye alınan kafirler,Hırka-ı Şerif'e dalalettir diyen bilgin görünümlü aksakallı gafil cahiller,alimi yeren asıl konuyu bilmeden kendi basit sonucunu çıkaran embesiller son olarak basın meczupları!
Zaman o denli hızlı kaçıyor ki hiçbir ayak o hıza erişemez çift de olsa...Düzelmek için eğri olduğunu farketmelisin eğer dosdoğruyum diyorsan o zaman doğruluğunu biz görememişiz.Gerek medyada gerek tv medyasında destek göremeyen bu fakir sizin istediğiniz gibi at koşturmayacak,herşey benim bildiğim gibi olacak,klavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz.

Dinleyicilerim oldukça benim müzik setim kapanmaz Mi'rac kandiliniz mübarek olsun.Bu vakti değerlendirin bilmemiş gibi yapmayın bu abi size ders vermiyor sadece bir dersiniz olduğunu bilmenizi ve hatırlamanızı istiyor.Benim başıma gelen gibi...Zil çalmadan kağıdı teslim etmek gerek.
Vesselam.

Kaf Kef