bugün

eski sevgilinin yıllar sonra araması

yillar olmasa aylar sonra basima gelen durumdur.
telefon calar yaninizda anneniz vardir. hayretle bakarsiniz telefona calar calar ve anneniz baksana telefona der ve siz bakar acarsiniz merhaba dersiniz.
unutmusken gelen aramada telefon numarasinin hayretle evet bu o 1 dedirten bir olay yasatmistir. ilginc bir his kaplar insanin icini karsidaki hatun aglamakli sesle ne yapiyorsun der. sende eser gurlersin iyiym bomba gibiyim ya sen ? dersin ve patlatirsin olayi bulusalim mi eski gunleri yad edeiz dersin. kabul eder gider bulusursun. ama hic birsey artik eskisi gibi degildir. cok seyler degismistir. gayet rahat dokunabilirsin. kol kola gezebilir acayip sakalar yapabilirsin . ayrilirken 3 kere opusede bilirsiniz. ama eskisi gibi olmadigi bilmek olmayacagini gormek uzucudur.Hayat iki tarafata cok seyler katmis cok seyleri alip goturmustur.hep cok emek verip cok cile ceken daha rahattir hayatin sillesini yemis daha yeni dogrulmusken yeniden boyle birseyin olmasi ilginctir,gariptirezilmeden hareket eder ezildim ama yendim bak simdi ayaklarim daha saglam basiyor diyebilmektedir. hatanin yuzdesi olarak daha fazla kismina sahip olan taraf daha sakin ve hep daha tedirgindir. zaten arayan tarafinda kendisi olmasi olayi daha karmasik hala sokmaktadir.gozlerindeki yeniden baslayalim deme hissiyatini sezersiniz ama orali olmaziniz zaten size cok cile vermistir sizin icin bitmistir artik.
yoksa bitmmis midir? dusunmek gerekir dusunmeden harcayan birini tekrar gormek ilginctir. gerci onla 3 yil gecirmisseniz nasil olur bilemiyorum. ayrilik anida ilginctir. onun sizi operen kokunuzu icine cektigini gormeniz size baska bir aci verir ama ayrilirsiniz. arabaya binip surerken hungur hungur aglarsiniz.