bugün

ilk kez geneleve gideceklere tavsiyeler

şimdi bi abiniz, kardeşiniz olarak size bir kaç kelam ederek nacizane tavsiyeler vermek istiyorum. ilk olarak geneleve gitmeyin. baştan söyleyeyim. geneleve insan gitmez. geneleve sapıklar, karı kız diye ağzının suyunu akıtarak etrafta dolaşan abazalar gider. bu kadar yoklukta olmayın. genelevde asla muamele almazsınız. sadece gir çık yaparsınız. öyle de seks olmaz. sevişmek sadece seksten ibaret değildir. ruhlarınızı doyurmanız lazım. zevk almak böyle olur. genelevde porsumuş kadınlar var. sabah 07:00 den başlayıp gece 00:00 a kadar mesai yapıyorlar. günde en az 20 mağara adamlarıyla beraber oluyorlar. az buçuk mideniz varsa gitmezsiniz. hastalık kapmazsınız. genelevdeki kadınlar devlet kontrolündedir. ama yine de pislerdir. zaten genelev sokağına girdiğiniz zaman o kasveti gördüğünüzde içinizdeki zerre cinsel istek bile yok olur. mal seçer gibi bir kadın seçersiniz. sizi bir odaya yönlendirir. 5 10 dakikaya geliyorum geç soyun der. mal gibi beklersiniz. sonra gelir domalır hadi gir der. insaflı olanlar belki bir iki dakika sakso atar ya da atmaz. sizde girersiniz. zevk alamazsınız. 5 dakikada boşaldın boşaldın boşalmadın kadın kem küm etmeye başlar. böyle olmaz arkadaşlar kısacası gitmeyin.

gidecekseniz eskorta gidin. gerçekten kaliteli eskortlar var. size sağlam bir seks deneyimi sundurabilecek eskortlar. tabi ki en az 1000-2000 tl yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. eskortlar genelevdekilere göre daha temizdir. hatta bazı eskortlar vardır hobi olarak yaparlar. 2-3 ayda bir sevişen bile var. yani eskortlar daha temizdir. muamele de alırsınız. ön şartlarınızı söylersiniz. sevgilinizmiş gibi sevişenlerde var. kısaca gidecekseniz eskorta gidin. 2022 yılında geneleve giden var mıdır bilmem ama belki 17 18 yaşındaki genç kardeşlerimiz gitmeye meyil eder falan aman gitmesinler. benim tavsiyem sevişmek istiyorsanız geneleve de eskorta da gitmeyin. temizinden bir sevgili yapın ve duygusal olarak bir bağ hissettiğiniz kızla bu eylemi yapın.