bugün

sözlük yazarlarının itirafları

iki senedir ciddi ilişkim yok. hatta ciddiyet seviyesini arttirirsak 6 senedir falan yok. yillar sonra yine ciddi olabilecek bi iliski icerisine giriyor gibiyim ve cogu zaman korkutucu geliyor. cekiniyorum. hep kotu ihtimalleri düşünüyorum yine olmayacak. basaramicam vs. biliyorum bu yeni bir sey yasadigim iki uc tecrubeye dayanarak bu kadar korkmak anlamsiz. bilmiyorum. cocukken annem babam ayrilmisti. belki de o yuzdendir iliskilerdeki basarisizligim. Bir yanım gerçekten başarılı bir ilişkim olsun istiyor, öbür yanım eski kötü anılarımı hatırlayıp, ne hallere düştüğünü hatırlamıyor musun ya yine öyle olursa? bu izdirabi tekrar çekmek mi istiyorsun gerçekten, yol yakinken Vazgeç diyor. daha tecrubeliyim artık. işler sarpa sararsa o kadar acı çekmeden asabilirim bunları. hem de ilişkilere aynı gözle bakmıyorum sanırım artık. biraz daha olgun bakıyor gibi hissediyorum. umarım oyledir. buyumus ve bir şeyler öğrenmişimdir. bir yanim bunları asamazsan yalnız öleceksin diyor, bir yanım yalniz ölmek o kadar da büyük bir problem değil diyor. bu anksiyete nin sebebi ne bilmiyorum. hayat.