bugün

sözlerini de yazayım tam olsun

I’m sure I’ve seen you in my dreams Seni rüyalarımda gördüğüme eminim I’m feeling like ain’t first time we ever meet ilk görüşmemiz gibi hissetmiyorum You make the time fly slow, slow Sen zamanı yavaşlatıyorsun, yavaşlatıyorsun Just like slow rivers flow Tıpkı nehirlerin akışı gibi Slow Yavaşlatıyorsun I see the fire in your eyes Gözlerindeki alevi görüyorum It makes me feel Bu bana hissettiriyor It takes me high Bu beni sarhoş ediyor So bring it on the dancefloor Öyleyse onu dans pistine getir Baby u better start this right Bebeğim bu taraftan başlasan iyi edersin I’m losing it Bunu kaybediyorum I can’t Control this, Bunu kontrol edemiyorum Must be love Aşk olmalı Love Aşk Come on boy Hadi oğlum Move that body Vücudunu kıpırdat ‘Cuz tonight Çünkü bu gece I’m naughty naughty Ben ahlaksızım, ahlaksızım Dance with me like it’s my party Bu benim partimmiş gibi benimle dans et We go wild Vahşileşiyorum We’re in safari Biz safarideyiz
You better keep your eyes on me Gözlerini üstümde tutsan iyi edersin I know you’re not The only one who’s watching me Biliyorum beni izleyen tek kişi sen değilsin When all the night stars glow Bütün yıldızlar parlamaya başladığında Glow Parlamaya We dance among them slow Biz onların arasında slow dans ediyoruz