bugün

recep tayyip erdoğan dan boykot çağrısı

iran'DA HUMEYNi KRALLIĞINDAN DA FARKLI BUYRUKLAR VERiLMiŞ ZAMANINDA. SONUMUZUN NEREYE GiDECEĞiNiN EN BELiRGiN ÖRNEĞiDiR iRAN.
--spoiler--
Tahran Kent Tiyatrosunun önünde Henry Moorenin yaptığı flüt çalan adam yontusu vardı.
iran islam Cumhuriyeti olunca yeni rejime yaranmak isteyen Berlinde tiyatro bilimleri öğrenimi görmüş; yani okumuş tiyatro müdürü hemen heykelin pipisini kestirdi. inanın şaka değil.
Fakat pipi kesilerek sorun giderilemedi. Çünkü bu kez heykelinin dişi mi erkek mi olduğu kafaları karıştırdı!
Tiyatro müdürü heykeli giydirmek istedi.
Ama mollalar kesin çözümü buldu; heykel parçalanarak çöpe atıldı!
Bir süre sonra da yeni rejime yaranmak isteyen müdürün işine son verildi; tiyatrolara yasak getirildi!
--spoiler--

*** padişahımızz...yeminle şaka yaptım ben ya...tiyatro'dan falan da nefret EDiYORUM.
Seviyorum seni normalde. "VELEV Ki iSTEDiNiZ" hemen gidip 3 çocuk yapıcam aynı anda. cidden bak. ya en azından başka bi yeri kestirsek? pipi şart diil dimi ehiehe? siliYorum bütün entrylerimi...bende hemen "kumpanya" başlatıyorum, siz nasıl isterseniz öyle olsun artık. durmak yok, yola devam sayın padişahım!!! bakın bunu yazarken bile yerimde duramıyorum...