bugün

balık burcu erkeği

arkadaşlar ölmedi bence biraz daha vurun.
hayır yani siz ne anlarsınız sevgiden, aşktan, sevilmekten, sevmekten, ilgiden?
neyinize sizi karşısına alıp saatlerce yüzünüzü gözünüzü dudaklarınızı ellerinizi ayaklarınızı sevecek, tatlı tatlı öpecek okşayacak, sizi izleyecek erkek hıh
sevgisiz pislikler.

hayır kaç tane burç var sizin kulağınıza ben allah bilmezdim dergahım oldun şarkısını söyleyerek sizi uyutacak? sizi koklayarak öperek uyandıracak?

neymiş ağlakmış.
e mutluyken sana tanrı gibi hissettiren dertliyken de sevdiğim diyip sana sığınan sana anlatan sende iyileşmeye çalışan adamın arkasından ağlak diyon ortamlarda amk.
sen de yavşaksın o zaman.

neyse sakinim.
olum sizi hayallerinde seven, hayallerinde bile önce ruhunuzu kalbinizi ve tabi ki sonra bedeninizi okşayan adam bunlar niye üzüyonuz :d

sevgisiz birer pislik olduğunuzu söylemiş miydim?
inşallah akrep burcu sevgiliniz olur hıh pislikler *
olum tüm kadınlar değil * birine çok pis aşığım, onun balık burcu olsun *

neyse ne diyordum kötü yanları yok mu?
elbette var.
evet bir gün deli gibi aşıkken ertesi gün sevmiyorum der.
der çünkü onu incitecek bir şey yapmışsınızdır. sizin için önemsizdir ama onu incitmiştir canını yakmıştır ve canını böyle yakan biriyle birlikte olamayacağını anlar.
ya da sadakat takıntısı. buna ters bir şeyler yapmışsınızdır.

bir diğeri
elinizde tutma gerekliliği.
ilgilenmelisiniz bu adamlarla. sürekli ilgilenmeli sevmeli zaman ayırmalısınız. çünkü ilgi sevgi anladın mı? balık burcu erkeğinin en zayıf noktası.
en çok siz sevmelisiniz
en en en en çok.

hani sevmek mi sevilmek mi derler ya
balık burcu deli gibi sevmesine rağmen sevilmeyi tercih eder.
çünkü sevilmek çok güzel olum *

ayran gönüllü diyenler olmuş *
ben de öyle zannederdim.
köpek gibi birine aşık olana kadar * arkadaşlar ayran gönüllü değillermiş, yanlış bilgi :d