bugün

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

son bir kaç senedir yalnızım etrafımda kafa dengi pek insan yok, muhabbetleri beni sıkıyor futbolu sevmem siyasette zaten tersim herkesle hiç bir zaman yalnız olmak istemedim lakin hayat o diziler gibi geçmiyor, hayatıma pek kızda girmedi en son tanıştığım kişi beni sevmiyordu sadece mantık evliliği yapacak bir koca bunu zaten anlamıştım yaşından dolayı evlenmek istiyordu, başlarda ben istemiyordum ama sonra benimde kafama yattı alıştım ona sanki her şeyin bir anlamı oldu hani hayat arkadaşı derler ya aynen öyle başımı yaslayacağım bir omuz, sana bağlı bir insan, tam bulanıklık kaybolup netleşirken kendini çekti ve ben paranoyaya kadar düştüm sonunda başka birimi var söyle demeye başladım çünkü ne kadar yüksekten düşersem o kadar acı çekeceğimi biliyordum sonunda bitti çok üzüldüm yalnızlığın üstüne birde kaybetmek, son birkaç gündür vücudum çöküşe geçti tahlil verdim aids kanser şeker v.b. şeyler yok doktor bir tahlil daha istedi üç nedenden biri üzüntü ama kafaya takmamaya çalışıyorum şimdi iyiyim yapacak bir şey yok umarım beni seven birini bulurum bir gün oda bulur hala kötü düşünemiyorum onun için.