bugün

arda turan

basın toplantısında söylediği sözlerle bana yıllar sonra entry girdiren adam.

tam okumaya tenezzül etmedim ama sanırım "inşallah gelecek nesiller beni adamlığımla hatırlar" gibi bir laf etmiş.

hangi adamlık arda? milli maçta ıslık yedi diye atağı kesmek mi senin nesillerce hatırlanacak adamlığın lan? seni sırf camianın evladı diye genç yaşında kaptan yapan takımda kaptanken avrupa'dan kulüp beğenip gazetecilere söylemek mi? takım kaptanıyken taraftarla saçma sapan diyaloglara girip gerilim yaratmak mı? baban yaşında ihtiyarlara fiziksel saldırıda bulunmak mı? hangi adamlık lan bu? bu adamın "adamlığımla hatırlanmak istiyorum" derken neyi kastettiğini gerçek anlamda merak ediyorum.

ya da anlayacağın şekilde söyleyeyim: eşcinsel modacıların kadınlar için tasarladığı gülünç paçalı pantolonlarla sağda solda şıkır şıkır gezip üstüne bir de adamlık, delikanlılık muhabbeti yapma arda. bırak seni 66 numara olarak hatırlayalım arda. her ne kadar eskiden beri sevmesem de galatasaray'ın çocuğusun. lütfen kendini daha fazla bitirme. bir daha da milli formayı üstüne sakın geçirme. çünkü haketmiyorsun.