bugün

metin 2

Ramazan ayında tekrar hüzün ile hatırladığım, en hafif tabiri ile bok edilmiş güzel oyun.
Bu oyuna başladığım günü dün gibi hatırlıyorum, okuldan hızla çıkmıştım ve sınavlar bitmiş, iyi notlar ile iyi bir tatile girmiştim. arkadaşlarımın tavsiyesi ile koşarak eve gidip oyunu yarım metre monitöre sahip eski emektarım olan samsung bilgisayarıma kurmuştum. Notlarımın iyi olması sebebi ile o haftalık pizza ve sınırsız bilgisayar hakkım olmuştu artık. * Oyun yüklenip açıldığı anda yaşadığım heyecanı ise üniversite sınav sonucu açıklandığında bile yaşamamıştım. Arkadaşlarım ile irtibat halindeydim ve bana çok yeni bir server açıldığını söylüyorlardı. o heyecan ile oyuna giriş yaptığımda ise şok olmuştum, çünkü aynı anda oyunun akşamüstü modunda olduğunu ve binlerce kişinin aynı sistem üzerinde sağa sola koşturduğunu aynı anda ise her saniye yüzlerce kişinin aynı taban üzerinden birbirine mesajlar atıp savaştığını gördüm. O kalabalığı en son geçen hafta fenerbahçe eurolig maçını izlediğim dev ekranın çevresinde görmüştüm diyebilirim. *
Herneyse, daha sonra bu oyun tatillerimin en büyük aktivitesi olmuştu. ilk sevgilimi edindiğim bu oyun aynı zamanda iftardan sahura kadar geçen ramazan aylarımın eğlence kaynağı olmuştu.
Kısacası çok güzel oyundu, yazık ettiler kendisine.