bugün

hayır diyenlerin hayır demek için nedenleri

"Biz Çanakkale’yi gecmek isteyenlere HAYIR dedik. Sevr’de ulkemizi isgal etmek isteyenlere HAYIR dedik. 15 Temmuz’da darbe yapmak isteyenlere HAYIR dedik. Simdi de rejimimizi degistirmeye ve bir kisilik devlet modeli yaratmaya calisanlara HAYIR diyoruz.
Bu bir seçim değil, TÜRKiYE’nin tapusu isteniyor verecek misiniz? Kurtulus savasıyla alinan özgurlugunu bir oyla geri verme HAYIR
Bombayla yıkılmayan meclisi, yasayla yıktırmayalım. Sen cemaatin kadrolaşmasına sevindin, Ben sevindim mi ? HAYIR
Sen ilker Başbuğ’un terörist olduğuna inandın, Ben inandım mı ? hayır. Sen Arınç suikastına inandın kozmik evrakların aranmasına sevindin onca komutanın hain olduğuna inandın, Ben inandım mı ? #HAYIR
Sen çözüm sürecine, akil insanlara inandın, Ben inandım mı ? #HAYIR
Yüzlerce komutanın yazarın ergenekondan balyozdan tutuklanmasına sevindin, Ben sevindim mi ? #HAYIR
Sen hep yandaş gazeteler okudun, önce Zaman şimdi diğerleri, bunlara paralar verdin, Ben okudum mu ? #HAYIR
Habur kapısı karşılamasına sevindin, Ben sevindim mi ? #HAYIR
Kabataş görüntüsünü haftalarca bekledin, Ben bekledim mi ? #HAYIR
Işidi öfkeli Müslümanlar olarak gördün, Ben öyle mi gördüm ? #HAYIR
30 Haziran 2016 dan itibaren tüm Avrupa’da vizesiz gezeceğine inandın, Ben inandım mı ? #HAYIR
Yeni anayasa önerisini okudum, Sen okudun mu ? #HAYIR
Senin evet demek için sebebin var mı peşine takıldığın, sürekli kandırılmış birinden başka? #HAYIR
Köprüden önce ki son çıkış Hayır
Sen Türkiye sin Hayırlı düşün !!
Dünyayı hep HAYIR diyenler değiştirdi, biat edenler değil..
Bu memlekete bir HAYIR’ ınız dokunsun
Hayır evet den hayırlıdır.
Hayır yap sevap kazan
BABAM DA OLSA HAYIR !!!"

belli nedenlerdir. aklı olan hayır der.