bugün

zeytinli rock fest 2016

hakkında bir çok şey söylenen festival. yıllardır giderim oraların insanıyız iyi biliriz ortamlarını bu seneki kadar boktan ve kötü olanını görmedim. kalabalıktan tut gelen tipler oldukça sıkıntılıydı. festival bir ara foça'ya alınmıştı sırf orada oturanlar şikayet ediyor diye sonra para kesilince geri getirdiler onun için bir daha gideceğini sanmıyorum belediye özellikle chp olduğu sürece o festival adıyla özdeşleştiği yerde yapılır kuşadası gene aynı şekilde döner. ayrıca festival yapılan yer zeytinli burhaniye ile alakası yok niye burhaniye insanına üzülmüşler anlamadım üzünülecek kişiler akçay ve zeytinli sakinleridir ki onlarda parayı kırdılar ondan şikayet eden kişi az. festival olarak sahne performansları düşüktü geçen senelere göre daha kalabalık olan festivalde girişler tam bir rezaletti ama gelen tayfa öğrenci ve gençlik olunca bunlar pek göze batmıyor. kısacası rock festivali işte çok şey beklememek gerekiyor çadır kuruyorsan sürünmeyi göze alacaksın kalabalığa göz yumacaksın içene sıçana bakmayacaksın bu kadar basit. evet.