bugün

evlilik tamamen kadın egosu tatmin etmektir

valla aslına bakarsan, evlilik erkeğin düzenli bi hayat yaşayabilmesini sağlayan yegane konudur.

ben şimdiye kadar, bir kadınla yaşamadığım zamanlarda

-)çamaşır makinesini düzenli olarak kullanmadım
-)elbiselerimi ütülemeyi hep ihmal ettim
-)düzenli alışveriş yapmayı bıraktım, pizzacı da yaşamaya başladım nerdeyse,
-)evin tozunu almadım, elektrik süpürgesini aylarca çalıştırmadığım oldu.
-)dışarıya çıkarken o anlık, durumu kurtaracak bişeyler uydurdum.
ve bunu böyle yapmayan başka erkek de tanımadım. yalnız yaşayan hiçbi erkeğin hergün alışverişe gidip, bu akşam ne pişiriim, düşüncesi taşıyacağını sanmıyorum.

ben bayaa bayaa 18-19 yaşlarındayken, babamın, bi sebepten dolayı, evde 15 yıldır duran çamaşır makinesinin nasıl çalıştığını bilmediğini keşfetmiştim.

onu öyle yapmıştım, ama yalnız yaşamaya başladığımda aynı boku ben de yedim tabii ki.

bana bekar yaşayıp çamaşırlarını düzenli yıkayan yıkanan çamaşırları asan sonra onları ütüleyip dolaba koyan bi tane erkek göster, kafamı kırarım.

erkek milleti hangi milletten olursa olsun, hijyen konusunda, derli toplu yaşam konusunda, hayatında bi kadın olmazsa, sıçar...

benim yalnız yasayan bi alman arkadaşın çok güzel bi gömleği vardı, burası almanya bu arada, bi süre sonrao gömleği giymemeye başladı, sordum ne iş, diye çamaşır makinesine atmış gömleklerini, makineyi çalıştırmış, sonra onları makineden alıp asmayı unutmuş, bir hafta ıslak ıslak makinede kalıp küflenmiş gömlekler...

bekar adam böyle olur. başka konular da var ama, bu da önemli tabii....evlilik kadından çok erkeğe yarar.