bugün

şeriat gelince kemalistler nereye kaçacak

Her devrim önce kendi evlatlarını yer. Şeriat gelince bana dokunmaz. Bi içki konusu sıkıntı. Onu da içmesem olmem. Ama sen munafıksan işte o zaman yarra yedin. Şeriat olsa ne bakanlar kalır ne gemicikler ne peşkeş çekilmiş kayyum atanmış kanallar bunların hiç biri olmaz. Şeriat önce sizin kapınızı çalacağı için kemalistlere sığınacak olanlar yine onlara kufur edenler olacaktır.

Ayrıca bu kin nedir kardeş? Oruç tutuyorsun gelip zorla yemek mi yediriliyor? Namaza gidiyorsun diye cami önünde fişleme mi yapılıyor? Fitre zekat verenlerin eli kolu mu bağlanıyor? Bugün bu topraklarda 5 vakit ezan okunuyorsa bu ülkenin ordusu Allah Allah diye naralar atarak olunce şahadet şerbeti içtiğine inanarak savaşıyorsa sıkıntı yapma. Ben hiç bir dincinin istiklal marşında duygulandığını görmedim. Ben lisede sadece cuma akşamı okuyacak öğrenci olmazsa olmaz diyerek sınav dönemi kalkıp okula giden adamım. Bayrak gondere çekilirken tuyleri diken diken olan adamım. Anamın başı kapalı. Ne ateistlere muslumanın hakkını yedirtirim ne de senin gibi leş kargalarına bırakıp ülkeyi terk ederim.