bugün

22 şubat 2016 metro turizm rezilliği

Gün geçmiyor ki Metro turizmin bir saçmalığına denk gelmeyelim. 21 Şubat gecesi yani ayın 22 sine bağlanan gece acil olarak Edirneye gitmem icat etti. internete baktığımda saat 04:30 otobüsünde yer olduğu görünüyordu fakat saat 01:00 civarı olup Beyoğlu civarındaydı. Taksim gümüşsuyu yazıhanesine gittim fakat kapalıydı, naparım derken servis geldi ve biletim olmadığı için gerekçe olarakta, servis kaza yaparsa sorumluluk kabul etmemeleri imiş. Hayır bileti kaybetsem bile almayacakmış bakın burası çok önemli. 45 lira verip otogara gittim, bu arada Edirne için otobüs bileti 30 lira sadece. Herneyse, bileti kesecek kişi yer kalmadığını sonra da pişkin pişkin ankara'da bilmeyen yolcu var biletin ücretini vet yeri sen al dedi. Acelem olmasa asla, ama ona da eyvallah dedim. Parayı aldım, bileti istediğimde bilet veremeyeceğini söyledi. Veryansın ettim tabi, biletim yok diye servise alınmadığımı ifade ettim. Olur öyle hatalar diyip geliştirdiler. Otobüse bindim mavinden biletimi istedim tamam dedi sonrasında 3. Kez istediğimde abi ben kesmiyorum yazıhaneden alman lazım dedi. Tabi bu sırada Edirnedeyiz. Velev ki, yarın tüketici mahkemesine giderek hakkımı savunacağım. Bir daha metro mu?, yakınından geçmem ve de geçirtmem.