yabancı kızlar ile ilişki başlatmak

türk kızları ile ilişki başlatmaktan çok farklıdır.
genelde seks ile başlar. mantığınız şudur, eğer karşımdaki kişi yatakta iyi değilse flört etmeye değmiyordur. önce flört edip onca zamandan sonra yatakta memnun kalmazsa harcadığın onca zamana yazık olur. eğer yatakta iyiyse flört etmeye başlarsınız. daha yakından tanırsınız. sonra ilişki başlar ya da biter.

bi de türk kızına bakalım. önce tanışmaya çalış, arkadaşlarından iste tanıştırmasını falan. öyle bi kitapçıda bi kızla tanışmaya çalışınca sapık damgası yiyorsun. hadi tanıştın diyelim. al bu kızı defalarca dışarı çıkar. hem öyle kezbanca davranırlar ki hislerini söyleyecek ya da elini tutacak cesareti aylar sonra bulursun kendinde. hadi o aşamayı da geçtin ve sevgili oldun. ee seks ? yarısı evlenmeden olmaz der. sıçtın. sekssiz bi ilişki. iran mıyız?

neyse demem o ki: macar, avusturyalı vs vs kızlar candır. sevelim sevişelim.

not düşelim de yanlış anlaşılmasın. yurtdışında yaşıyorum ve kız arkadaşım var. bir de penisimle moleküler biyoloji doktorası yapıyorum.
kezbandan kastım "seks yapmak istemeyen" değil. o kısım bi kaç kere daha okunursa hangi bağlamda söylendiği anlaşılır.