bugün

zall

(bkz: gaza gelmiş türk genci)

(#29743182)

bırakın abicim bu işleri. şu an türkiye standartlarına bu aracın emisyon ölçüm değerleri uygun mu değil mi? doğuş otomotiv açıklama yaptı ve uygun olduğunu söyledi. bende 2013 model vw araç var ve zamanında 70.000 lira parayı sayıp almışım. sen kullanma dediğinde kullanmayacakmıyım. çevreyi kirletiyor ise 10 yaş üstü araçları ilk önce temizleyin. şahin doğan toros vs. bunlar benim aracımın en az 2 katı havayı daha fazla kirletiyor.türkiyede en fazla volkswagenin çevreyi kirlettiğini ispatlayın aracımı yakarım. bu kadar da netim. bu iş kimlerin el altından yürütülüyor bilmiyorum ama piyasadaki araçların hiç biri vw teknoloji ve konforuna ulaşamadıkları için fırsat bulup karalama peşindekilerdir. bir toyota, renault, vs. araçlarda bir incelensin bakalım. günümüzde 1210 ford kamyonların bile trafikte olduğunu düşünürsek siz benim aracım hakkında böyle bir eylemde bulunamazsınız. bulunursanızda tepkim sert olur haberiniz olsun!!! bu kampanyayı desteklemenizde içler acısı bir durumdur.

bu kampanyayı desteklemenizde içler acısı bir durumdur. gidin protesto edecekseniz amerika topraklarında ediniz!!!