bugün

finansbank

kredi kartınızı iptal ettirmek için kırk takla attığınız nefret ötesi banka.

kartı kaybettim dersiniz kapatırlar, yeni kart istemiyorum dersiniz, "sistem basıyor" efendim derler. kartımı iptal etmek istiyorum dersiniz "borcunuzu ödeyin" derler, lan borcum taksitli dersiniz, kartta taksitli de olsa borç göründüğünde "sistem iptal etmiyor" efendim derler. "hay lanet olsun taksidine" , dersiniz vadesi gelmemiş taksitlerinizi ödersiniz kartımı iptal edin dersiniz, "talebinizi alıyoruz efendim" derler. yav ne talebi borcum yok kapatın işte dersiniz "bakiyesiz kartları biz sistemsel olarak kapatamıyoruz, farklı bir birim arayacak sizi derler." aradan 1 ay geçer arayan soran yok, çevirirsiniz 444 0 900'ü "ya beni arayacaktınız kart iptali için" dersiniz, cevaben "arkadaşlar aramışlar size ulaşamamışlar" derler sonrasında "efendim talebinizi tekrar alalım derler". alın lanet olsun dersiniz. 1 hafta sonra ekstre gelir, o da ne 30 ytl kart, 15 ytl ek kart parası 45 Ytl, delirmiş bir şekilde arasınız, "efendim geriye dönük harcamalarınız var bu onların hizmet bedeli" derler. haklı olarak "lan o zaman neden kartı ilk aldığımızda kart parası ödüyoruz kartı aldığımızda faydalanacağımız hizmet için ileriye dönük, kartı kapatırken geriye dönük öyle mi? diye sorarsınız "efendim işleyiş bu şekilde" derler.

ancak sonunda buldum borcu olmayan ve iptal ettirmek istediğiniz cardfinans'ın nasıl iptal edileceğini,

sadece şunu söylüyorsunuz.

"ben yurt dışına yerleşiyorum"

kapatıyorlar.