bugün

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

insanların insan olarak yaşayamadığı bu dünyadan tamamen tiksiniyorum.bir insanın diğerinden fiziksel olarak daha güçlü olduğu için ona sahip olması istediğini yaptırıp yapmasından nefret ediyorum.bir insanın sırf aciz cinsel zevkleri için masum bir kadına ya da herhangi bir bedene tecavüz edebilmesini kaldıramıyorum.bir insan böyle bir güveni nerde bulur da başka bir insana zorla bu kadar alçakca bir şey yapar anlayamıyorum.nasıl bir başkasına zorla sahip olabilir nasıl başka bir insana zarar verebilir.bunun açık giyindi tahrik etti gibi hiçbir açıklaması olamaz.bir insana fiziksel ya da psikolojik olarak zarar vermemek bu dünyada her şeyden önce gelmelidir.hissettiklerimi daha nasıl anlatırım bilemiyorum.sizin o aciz zevkleriniz hiçbir insanın değerlerinden daha önemli değildir.ama bu kadına şiddet olaylarının bu kadar artması insanların bu kadar yüzsüzce bu suçları işlemesinin altında da tabiki bir çok neden yatmaktadır.bunun altında kendi örf ve adetlerimizin kadınları hep ikinci bir planda yetiştirmesi yatmaktadır.erkekler ya da güçlüler her zaman baş tacı yapılıp en değerli olarak görülmesi bunların sebebidir.doğduğu andan beri erkek çocuğunu kayırarak büyütmek,kadın kısmı ne anlar kadın kısmı sussun evinde otursun zihniyetidir bu tecavüz olaylarının mimarları.üzülerek kalbim parçalanarak haberleri öğreniyorum ve bu kalpsiz zalim dünyada savunmasız insanların savunulması için yapabilecek bir şeylerimizin olmaması beni derinlerden yaralıyor.