bugün

sözlük yazarlarının itirafları

ya benim boyabdestim geçmiyor, ya da ciddi anlamda nazar ve göz var üzerimde sözlük.

şu son iki hafta özellikle de.
daha kötü ne olabilir dedikçe tanrı beni şaşırtmaya devam ediyor.

ilk olarak c++ dersinden 2 (yazıyla iki) puanla kalmamla başladı bu. üç gün sonra yine aynı şekilde istatistik üç dersinden yine 2 (yazıyla iki) puanla kalıyorum. tam "neyse artık dönem bitti yapacak bir şey yok, artık ders yok tatilini bekle sakin sakin" derken,
41 (yazıyla kırk bir) derece ateşle hastaneye kaldırılıyorum. 5 gün yataktan çıkamadım tabi.
Neyse, düzeldikten sonra artık daha ne olabilir derken, evde yangın çıkardım (ve bu olayda koca 2 hafta içersinde doğru giden tek şey,
çişimin gelmiş olmasıydı. çişim gelmse 3 ev arkadaşım ve ben şu an ölmüştük).

Yine halime şükrediyorum tabi, yangın bu şakaya gelmez. 5 dakikalık bir fark ile hayatımız yanıp kül olabilirdi. haliyle acısı olay anından sonra çıkıyor, temizlemesi, boya badanası vs. ki hala bitmedi. adetea bir kül kedisi gibi yerleri temizledim boya lekeleri çıksın diye. yanan yeri kapatmak için de harıl harıl halı aradık uygun, yetkili birisi farketse yurttan siktir edilceğiz.

Hülasa insan onca temizlikten ve uğraştan sonra yoruluyor ve duşa girip zıbarmak istiyor haliyle.
duşa girilir ve saçları kurutmak üzre saç kurutma makinesi pirize takılır. bunca olaydan sonra n'olsun istersiniz?
evet, açar açmaz kafamın üzerinde alet patlar ve masum kıvırcığınız'ın ** başı yarılır.
velhasıl an itibariyle ambulans beklemekteyim bunları yazarken.

ve itiraf ediyorum sözlük, bir kaç güne kalmaz beni yatırıp bir güzel s*kerler, afedersiniz. pek de kolay olmayan bir ölümü bekliyorum ilerleyen günlerde. muhtemelen londra uçağındayken ben uçak kaçırılcaktır işid mişid tarafından.

neyse ahali, hayır dualarınızı esirgemeyiniz ve sevgiyle kalınız.