bugün

azrail

hakkında ortalıkta ilginç bir forward mail dolaşmaktadır:

> > > > YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY> Sonuna kadar okuyun lütfen.....
> > > > > >adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır> arabaya.... adam arka >tarafa biner.....şöför...
> > > - eee hemşerim kimsin nereye >gidersin...der....> yolcu ben Azrailim..canını almaya geldim der......
> > > >şöför alaycı bir tavırla> > > - sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail >olurmu hiç der....> yolcu sakin bir tavırla sen daha önce Azrail gördünmüde >tarif ediyorsun> der...> > > ve ekler yolcu....> > > - inanmadın bana >öylemi der....> şöför inanmadım tabii der......> yolcu o zaman 200 metre >ileride bir adam daha alacaksın der.....> > > gerçekten de adamın dediği >gibi şöför 200 metre ilerde bir yolcu daha> alır..> > > ama yolcu ön tarafa >oturur...olaylar bundan sonra daha da >> > enteresanlaşır.....> > > şöför >yanındakine...> > > - ee sen klimsin nereye gidersin der....öndeki> > > - >abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adım> felanca >der......şöför> > > - yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu şu >herifi> hem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der....> > > öndeki >arkaya bakar ama kimse yoktur....öndeki> > > - abi arkada kimse yokki.....> > > > şöför hışımla arkaya bakar ve> > > - körmüsün be adam arkada >oturuyorya der.....> > > öndeki arkaya bir daha bakar ve> > > - abi senin >kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der...bu sefer> arkadaki söze >girer....> > > - gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der> >şöföre. şöför bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar....arkadaki> > > şöföre...> > > - hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını >alacam> der..... şöför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker >ve iner> arabadan.....> > > sonra....> > > sonra ne olmuş >biliyormusunuz?????> > > adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar...:)) * > >