bugün

breaking bad

Gelmiş geçmiş en iyi dizidir aylardır hiç entry girmememe rağmen bir yere bir şeyler yazma güdüsü yaratmıştır.5*14 te en güzel bölümlerinden biriydi sanırım soluksuz izledim.Gözümde efsane olmuş dizidir an itibariyle.

--spoiler--
Skyler'ın Walter'a saldırdıktan sonra oğlunun annesini koruması ve o bir saniyelik Walter ın oğluna ve karısına baktığı an nasıl ya dedirtmiştir nerden nereye sanırım en güzel sahnelerinden biriydi,oğlu walter ın her pis işini öğrenmiş ve artık güveni kalmamıştı babasına onuda geçtim Hank in öleceği belliydi ama o Walter ın son yalvarışı var ya tek kelimeyle trajik,,Walter ın varili yuvarlayarak çölde yürümesine ise ironik diyebiliriz.En çok üzüldüğümde Jesse oldu güzelim baby face jesse nin suratını parçalamışlar. Tabiki bu işlere kalkışırken Hank e olan biteni anlatırken her şeyin biteceğini düşünmüştü ama her şey dahada kötüye gitti tam tersi oldu. Walter ailesini korumak için Skyler ın da suç ortağı olduğunu düşünmesin kimse diye o son telefon görüşmesini yaptığını hepimiz biliyoruz ancak bu hareketiyle her ne kadar dilinden düşürmediği ailesini bir arada tutmaya çalışan baba niteliği taşısada pinkmanın yerini söyleyerek öldürtmek isterken ve kız arkadaşının ölümünü izlediğini itiraf ederken ki şerefsizliğini değiştirmez.* * * oh yazdım rahatladım.
--spoiler`--
edit: Bu arada söylemeden geçemeyeceğim bu Marie kaşarlık konusunda kardeşi Skylerı bile geçti abla kardeş iticiler.