bugün

elli milyon fenerbahçe taraftarı

okuduklarıma dayanarak ben de soyle bir mantık yuruttum,emre belozoglu interde,newcastleda oynadı,tugay glasgow,blackburnde, fatih terim milanı,fiorentinayı calıştırdı,hakan sukur torinoda, interde oynadı,umit davala werder bremende oynuyor...ve daha nicesi.yani inter blackburn,milan,newcastle,glasgow,fiorentina,werder bremen taraftarları da bu oyunculara sempati duydugu icin galatasaraya da sempati duyuyordur,al burdan kafadan bi 30 milyon taraftar kutlesi.(zaten yurtdısında kime sorsan galatasarayı biliyorlar)

diger yandan,hagi ve popescugalatasaraylıydı,bu sahısları da tum romanya halkı sevdigi icin(pazar poşetlerinde bile haginin resmi vardır bükreşte),onları da galatasaraylı yaptım,romanya nufusuda yaptıgım araştırmalara gore 23 milyonmus.

efenim sonra songu mongu,taffarel sempatizanları falan filan, bunlar içinde soyle bi ortaya 10 milyon gibi bir rakam atıyım. (bkz: salla babam salla)*

turkiyede de soyle bi 20 milyon taraftar olsun,ne etti:
30+23+10+20=83 milyon

biraz daha dusunursem ben bunu 100 milyona tamamlarım,en iyisi burada bitiriyim.

not:kotuleyin kotuleyin fenerli kardeslerim elinizi korkak alıştırmayın,napalım sizin mantığınıza ayak uydurduk.