bugün

bedensiz aşk bir beliber ın aşk yolculuğu

--spoiler--
Okul bitiş zili çalar çalmaz koşarak okuldan dışarı attım kendimi. Bir an önce eve gidip Justin’im ile buluşmak istiyordum. Eve girer gitmez annemin korkusundan ilk önce derslerimi yaptım. Ödevlerim bittikten sonra direk bilgisayarın başına geçtim. Fecebook’a girip Justin ile ilgili sayfalarda dolaşmaya başladım. Yine Justin’in yanında Selena vardı. Bu kız her fotoğrafta olmak zorunda mıydı?! Sinirle başka bir sayfaya girdim. Orada şöyle bir soru vardı:

“Nasıl bir Belieber’siniz?” Ben de: Odasında sayısız Justin posteri olan ve bunları sadece Justin evlenene veya evde boya badana olana ya da evden taşınmak zorunda kalana kadar çıkarmayacağına dair yemin eden ama Justin ve Selena’nın fotoğraflarını görünce bir anda hepsini söküp çıkaran, iki gün sonra vazgeçip bütün posterleri bir gün boyunca tekrar özenle yapıştıran ve duvarın pekmezini çıkartan bir Belieber’im, diye yazdım. Daha sonra da bilgisayarı kapatıp Justin resimli çarşafla kaplı güzel yatağıma uzandım. Müzik çalarımı alıp Justin’in şarkılarını dinlemeye başladım. Dinlerken de bir yandan hayaller kuruyordum:
--spoiler--