bugün

bedensiz aşk bir beliber ın aşk yolculuğu

--spoiler--
Sabah saatimin alarm sesiyle uyandım. Fakat görmüş olduğum rüyanın etkisiyle yataktan hiç çıkmak istemiyordum. Rüyamda yine gecelerimin prensi, gündüzlerimin kahramanı Justin’imi görmüştüm. Gerçi onu görmediğim bir gece, düşünmediğim bir gündüz yoktu. Her gece onunla yatıyor ve onunla sabahlıyordum. Gündüzlerimi de onu düşünmekle geçiriyordum. Böyle güzel bir gecenin sabahında okula gitmek zorunda olmak ne kadar kötüydü. Kendi kendime “Yine mi okul var” diye mırıldanarak kalktım ve üzerimi değiştirip kahvaltı bile yapmadan okulun yolunu tuttum. Hava çok güzeldi. Adeta aşk kokuyordu. Hatta Justin kokuyordu desem daha doğru olur. O güzel, Justin kokan havayı içime çeke çeke okula kadar geldim. Sınıfa girer girmez arkadaşlarım “Günaydın Bayan Bieber!” diyerek beni karşıladılar. Kendilerince benimle kafa buluyorlardı. Ben ve benim temiz aşkım, onlar için eğlence vesilesiydi. Onların bu takılmalarına alışık olduğum için hiçbir şey demeden yürümeye devam ettim. Aslında hoşuma da gitmiyor değildi onların bu şekilde hitap etmeleri.
--spoiler--