bugün

gezi parkı olaylarını desteklemeyen yazarlar

istisnasız alayı işbirlikçi, beyinsiz, yandaş, salak, gerici, akpci, öcü bücü olarak yaftalanacak yazarlardır bunlar.

başbakan "allah bir" dese ve sen de "e doğru valla" desen, direk bu kategoriye girmen kaçınılmazdır user kardeşim.

hiiiiç boşuna anlatmaya falan kasmayasın.

ben?

neyini destekliyeyim amk?!?

ha tutarlı olunsa, dert gerçekten oraya bir avm yapılmaması olsa, ben de gitmezsem şerefsizim.

ben de istemiyorum çünkü. park kalsın orası, yeşillik kalsın, hatta daha da büyüsün, şehirli orda nefes alsın.

ama yok, dert o değil.

ya da ne bileyim polisin orantısız güç kullanımı olsa, başım gözüm üstüne. biz de coba kafa uzatalım, ki uzattık zamanında pek çok kez.

ama dert o da değil.

dert hükümeti devirmek...mişş.

devir anam, babut deviriyorsun zaten.

*

akıllı başlı gözükenlerine orda burda soruyoruz.

bu hükümet başarısız olabilir, öyle düşünüyor olabilirsin tamam.

peki sandıkla değil de cebren devrilmeyi hak edecek kadar büyük ne yapmıştır bu adamlar?

yani madem bu kadar kötüler, vatanı sattılar,ihanet ettiler, cumhuriyete kastettiler falan ilk seçimde siyaset tarihine gömülmezler mi?

gömülmezler.

neden? cevap fiks menü :

kömür ve makarna.

oylarını makarnaya satıyor ya millet.

politik bilincini seveyim senin!

*

evet bu kadar affedilmez ne yapmıştır abi bu adamlar?

pkk'ya silah bıraktırma çabasına, pkk ile işbirliği yani vatana ihanet..

özelleştirmeler ve mütekabiliyet yasasını vatanı satma...

10 senelik mevzular; dili sürçüp sayın apo, kelle, sinirden delirip ananı al git fevriliklerini pkk ile işbirliği..

suriyedeki caniye köstek olma girişimini, ülkeyi savaşa sürükleme...

üçüncü köprü, gezi parkı projelerini çevre katliamı...

bir de son dönemin popüleri reyhanlı meselesi var, sanıyorum o da kendi vatandaşını bombayla öldürtme olarak algılanıyor. chp ile ilgili çıkan pis kokular ne oluyor? ne pisi ne kokusu? ki ben asla ve kata ne chp'yi ne başkanını böyle bir olay ile itham edemem, konduramam, mümkün göremem, inanmam. ama diğer tarafta apoya kazara "sayın" de vatan haini oluyorsun.

evet sen böyle okursan meseleleri adamları bizim asmamız lazım.

ama ben öyle okumuyorsam?

cahilim, öküzüm, bir boktan anlamıyorum ben, apolitik sığırın tekiyim.

bir sen anlıyorsun, süpersin sen.

tamam.

*

ama bak takipçin olacağım.

pkk silah bıraktığında tavrına dikkat et, lafı sokarım.

üçüncü köprü yapıldığında geçeyim deme lafla sikerim.

evini barkını sakın ola daha çok para veriyor diye araba, rusa satma perişan ederim..

hele ki o gezi parkında yapılacak avm'ye git...

hele bi git!

takipçinim aslanım.

facebook, twitır, sözlük...

ne yazdıysan not ettim.

*

istemiyorsan bu adamları, sandığa gömersin.

memleket sahipsiz mi sandınız da ağzınıza yine darbe marbe martavalları yapıştı?

delirtmeyin adamı!