bugün

karşılıksız aşk

daha yenice konmuştur mesafeler kadına. yarım saat öncesine kadar yanında olduğun, onun ev arkadaşı ve senin ev arkadaşının beraber film izlediğini düşün. uzun bir koltukta bursa soğuğunda battaniyelerin altına girilmiş sağ tarafında kadının, solunda ev arkadaşı ve en solda senin ev arkadaşın... gülmekten film izleyemediğinizi düşün o kadar çok eğleniyorsunuz ki. saat ilerledikçe bir filmin bittiğini, diğer bir filme geçildiğini düşün. göz kapaklarının kapanmaya başladığını, 5 yıldır üç beş kişiylede birlikte olsanda aşka dair birşeyler arasanda, hep ona duyulan aşkın nasıl olduğunu düşün sözlük. omzuna yastığını koyup filmi izlemeye devam ettiğini, onun nefes alış-verişini dinlemeye çalıştığını düşün sözlük... duyarsında; dünyada kıyamet kopsa, yer yarılsa düşün işte o seslerin arasında onun nefes alışverişini ayırtedersin. dünyanın en güzel anıdır o an, hiçbir şeye değişilemeyecek kadar güzel. hiç bir sexüel beklentin yoktur, olamazda. olmuş olanlar mazide kalmıştır zaten. ona olan aşkı baş köşede tutanda budur zaten; bedene değil, ruha dokunması... sesiyle, bakışıyla, masum oluşuyla. o 2 saat süren film bitmesin istersin sözlük, bitmesin. sonsuza kadar orada çakılmak ister, nefesini hissetmek istersin. ama olmaz, zaman herşeyin ilacı derlerya, yalan! bu gece benim zehrim oldu sözlük. saçlarının 10cm ötemden gelen kokusuna doyamadım sözlük, doyamadım. şuan bastığım herbir tuşun bende yarattığı duygusal yoğunluk çok ağır sözlük! her tuş biraz daha dolduruyor gözlerimi. dayanıyorum, dayanacağımda... şimdilik bu kadar, daha göz dolduracak, buraya yazılacak çok şey var. nede sizlerden başka beni dinleyen yok sözlük...