bugün

rutkay aziz

konuşması bize ülke halkının nasıl yavşak olduğunu hatırlatmıştır. adamın yaptığı konuşmanın özetini veriyorum bunu banka reklamında oynamakla iki yüzlülük yapıyor söylemlerini mantıklı şekilde alakasını kuran şakirtlere götümü vereceğim..

- 80 döneminde faşist darbe sonucu sansürlenen sanatçılar bugün ödüllerini alıyor. umarım diğer ülkelerde aynısını yapar.
- sanatçılar gerçekliklerle karşılaşmak zorundadır. ülkemde parasız eğitim istediği ve eylem yaptığı içişn 19 aydır, 16 dedi yanlış söyledi, tutuklu öğrenciler var.... adaletsiz kalkınma...
- örgütlü cehalet en tehlikli şeydir.
- kadına şiddet.

ulan tüm bunların, yarrak kafalı şakirtler, bir banka reklamında oynamakla ve akabinde ikiyüzlülükle ne alakası var lan. adam sosyalizmi övmemiş. adaletsiz kalkınmaya vurgu yapıp cehaleti eleştirmiş. siz ibne misiniz lan? herif iktidarı övmüş ama eleştirmesini de bilmiş.

hayır şükrediyorum akp'nin damadının kanalı olan atv'de avrupa yakası'nda oynadı ona laf söylemediler diye.

zödit: banka reklamında oynamasını eleştiren herkes kredi kartlarıyla da iskambil oynayabilir.
güncel Önemli Başlıklar