yetenek sizsiniz izleyen kızla çılgınca sevişmek

oof of. o kadar sıkılmıştım ki o aralık akşamında. aston martin marka aracıma uzunca baktım, ama binmedim. yürüyecektim bugün.

sokaklar ıslaktı ve adeta şehvet kokuyordu. aslında beni bekleyen şeylerden haberdar olmalıydım. biraz yürüdükten sonra kültür merkezi veya ne bileyim düğün salonu tarzı bir yerden dağılmakta olan bilinçsiz bir kalabalık gözüme çarptı. çoğu gençti. kulak misafiri olduğum bir iki diyalogdan anladım ki meğersem yetenek sizsiniz türkiye adı verilen bir programın çekimi varmış orda, kalabalık oradan dağılıyormuş. ceketimin iç cebinden pahalı bir puro çıkarıp yaktım ve iyi ki bir çocuğum olmadığını düşündüm. düşünsenize, benim çocuğum da bu zavallı gençlerden birisi olabilirdi...

tam o sırada bir bayan yanaştı yanıma, zaten böyle bir yarışmayı izleyebilecek her hangi birisi kadar düşük bir zeka seviyesine sahip olduğu aşikardı ama bakışları da bunu desteklercesine boştu. tüm bunlara rağmen etkileyici bir vücuda sahipti. keşke doğuştan kumral olan o saçlarını iskandinav sarısına boyamaya çalışmamış olsaydı. "atesin vaar mıaa ?" dedi. "efendim ?" dedim. elindeki ucuz ve rezil marlboro light sigarasını göstererek sorusunu yineledi. sigarasını yaktıktan sonra kendisiyle sıcak bir sohbete başladık. söylediği şeylerin çoğunu hatırlamasam da -bir çoğunu da anlamasam da- "acun cookkkk yakssklııaaa" gibi bir cümle kurduğunu anımsar gibiyim. pardon, sohbetin sonlarına doğru "gercektenn ücc katlı evin mi faarrr. cok gormek isterim biliyo musaaan" dediğini de hatırlıyorum.

hemen bir taksi çevirip onu evime götürdüm. dolabımda bulundurmaya utandığım ucuz viskileri hayatında ilk defa gördüğü için çok pahalı ve harika şeyler zannettiği için olacak biraz hızlı içti ve kendisini kollarımda buldu. yatağımı kirletmek istemediğimden kendisiyle koltukta beraber oldum. evi inleten çığlıklarını dinleyerek gidip gelirken bu kızın ne kadar zavallı olduğunu düşündüm. bomboş bir insan olduğu gibi sevişmeyi de kesinlikle bilmiyor, sadece sırt üstü uzanıp "harikasıııaaan!!" tarzı kelimelerle haykırıyordu. böyle bir kızla birlikte olduğum için kendimden daha fazla iğrenmemek için sadece kızın çekici vücuduna konsantre olarak kendisini dakikalarca becerdim ve o programı izlediği için cezalandırırcasına işimi yüzünde bitirdim. sanki bir şey demek istermiş ama hayatında gördüğü en zengin insan olduğum için benimle evlenme planları kuruyormuş ve bu sebepten sesini çıkarmak istemiyormuş gibi bir ifade takındı. "siktir git evimden" dedim ve onu o haliyle kapının önüne koydum. çantasından düşürdüğü iğrenç sigarasından bir tane yakıp empati kurmaya çalıştım, olmadı. yapamadım. sigarayı yarısında atıp pahalı puromu yaktım ve rahatlamaya çalıştım...

hayatımdaki büyük pişmanlıklarımdan birisidir, yetenek sizsiniz izleyen kızla çılgınca sevişmek.