entry'ler (22)

sabah ereksiyonu

kalktıktan sonra mevcut halden kurtulma amaçlı tuvalette klozeti tutturmak için verilen savaşla sona erer.

çin seddi bitiminde türklerin ilk tepkisi

dışarda dayak var laylillayllayyylaayyy.

babasına reis diye seslenen liseli ülkücü

uzun bir süre babasıyla ayrı kalması durumunda uluyarak duygularını anlatabilecek liselidir.

ölecek olursa çok büyük ayıp olacak ünlüler

sektörde fazla tanınmasa da Oliva Del Rio.

sıçarak kilo vereceğini sanan insan

1 kilo yiyip 2 kilo çıkartabiliyorsa amacına ulaşmış insandır.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

sessiz bir ortamda iseniz sigarayı ilk yaktığınızdaki sesi duyarak ayrı bir zevkle içeceğiniz sigaradır.

sevgiliye gönderilmemiş mektuplar

dün gece yine seni gördüm rüyamda. uyanmak istemedim, hiç uyanmak istemedim. seninle eleleyken söylediğim bir söz vardı ya keşke şu an şu dakika kyamet kopsa elele, göz göze ölsek diye. çok güzeldin yine, yıllar benden aldıklarının yanında sana hiç dokunmamış gibiydi. artık sen gittikten sonra seni rüyamda tekrar görebilmek için her gece erken yatmak için uğraşır oldum, ara sıra da olsa mutlu olduğum zamanlar yine senin sayende. geçen gün arkadaşım söyledi yine seni görmüş yolda yürürken, anlatma dedim anlattı yalnızdı dedi iyi ki öyle dedim zira artık senin ellerini başka birinin ellerinde olma ihtimali bile iyiden iyiye eritir oldu. şimdi yalnızsın, belki böyle mutlusun belki de benim gibi eski günler aklına takılır ara sıra hüzünlenirsin. ki ben hala seninle yaşadığımız tek bir dakikayı bile unutmadım, hep o anı tekrar yaşamak istedim. ama olmayacak öyle bir şey artık biliyorum, başka biriylede olmayacak çünkü senden sonra kimsenin yüzüne bakıcak cesaretim kalmadı. kafamı kaldırdığımda seni görme korkusu beni uzun bir süredir kaçırdı insanlardan. kime anlatsam unut gitsin dedi, sen haklısın dedi, güçlüsün dedi, yaparsın dedi. onlara göre bunu atlattım ama içim kan ağlıyor. artık bunu anlatıcak kimsem kalmadı. evimi değiştirdim, işimi değiştirdim, numaramı değiştirdim hatta telefonumu bile değiştirdim unutabilmek için. yok yapamadım ben, senin gibi arkama bakmadan gidemedim. zaman geçer bizde bunu hiç yaşanmamış gibi unuturuz demiştin. eyvallah demiştim sana yine eyvallah diyorum, büyük insanmışsın, bunca zamanı, yaşanılanları, hatıraları tek bir kalemde silip attın sen. arkanda ne bıraktığını hiç merak edip sormadın bile. ben senin gözünden akan tek bir damlaya kıyamazken, sen beni ölüme terkettin. o günde demiştim, sensiz yaşayamam diye olmuyor işte. bu dünyadan benim ayrılmamın senin biraz umrunda olacağını bilsem bir dakika bile düşünmezdim bunu yapmak için. şimdi yaptığım tek şey dualarımda seninle bu dünyada yaşamadığım mutluluğu öldükten sonra yaşayabilmek için Allah' a yalvarmak. şimdi yatıyorum yine, seninle elele, göz göze ben ilk gördüğüm an aşık olduğum o yeşil gözlü kızı düşlüyorum hep seni değil, çünkü sen o sen değilsin.

filmlerdeki çirkin tiplerin gözlüklü olması

süzük ve genelde kıvırcık saçlı bu zatlar korku filmlerinde genelde liste başındaki kurbanlardır, he ara sıra olunan psiko kişilikleride unutmamak lazım.

babanın ağlamasını görmek

bir kaç kez şahit olduğum durumdur ve ben o yaşları silmeye cesaret edemedim. en kötüsüde sizi bir yere yolcu ederkeno gözlere bakmaktır. nemli, kederli çok şey anlatır sizin yanınızda ağlamaz fakat onu bırakıp gidince yaşananları düşünmek bile azap vericidir.

uzak mesafe ilişkisi

kısacası zordur efenim. ayrı kaldığınız her saniye içinizdeki isyan ateşi daha da alevlenir, aradan zaman geçtikçe onu daha çok özledikçe üstüne birde durmadan elele dolaşan sevgililer muhabbeti açılıyorsa karşıdan o günlerde saçınız daha çok beyazlar, günde 1 paket yerine 2 paket sigara içersiniz, özel günlerde eş dostla yaptığınız küçük alem sofraları yerini artık sevgiliyle msnden konuştuktan sonra pc yanına konucak ufak votkayla kendini tamamlar. büyük bir heyecanla aylardan sonraki onla buluştuğunuz günde ise sanırım olmuyor sözü duymazsanız çektikleriniz boşa gitmemiş demektir.

sözlük yazarlarının aşık oldukları ünlüler

yıllar önce uğruna her sabah onu izlemek için bir saat erken kalktığım insan, neyse ki artık akşamları takılıyoruz.
(bkz: pelin çift)

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

daha önce yazıldımı bilmiyorum, the negotiator.

ilkokuldayken prize çatal sokup deney yapmak

tüpteki gaz kaçağını çakmakla kontrol eden neslin evladıdır.

en güzel kızlar ateist kızlardır

bu dahil bütün genellemeler yanlıştır dedirten düşüncedir.

paranın kadınlar üzerinde etkisi

kadına alışverişte cömert davrandığınızda etkisini hemen göreceğiniz durumdur.
(bkz: limit sonsuza giderken)

fenerlilerin bank asya ya düşmek kötü değil demesi

yahşi batıda ki sahneyi anımsatır.
(bkz: sikmeseler bari)

ilişkiye ara vermek

dönerim deme, bilirim giden geriye dönmez. severim deme, bilirim aşka ara verilmez.
(bkz: ravi)
(bkz: yorgun gemi)

yaz sıcağında buzdolabından su içmeyen insan

farenjit ve tonsilite karşı yatkınlığı olan insandır. zira insan vucudunun sıcaklığı yazın 80 dereceye çıkmıyor.

yaran facebook yorumları

babalar gününde iki kız arasındaki diyalaog,

+ benim babam bir tanedir kanka,

-iyi ki bir taneymiş kanka, yoksa orospu çocuğu derlerdi.

eski sevgiliyi arama eşiği

günlük hayatta her an karşılaşılabilecek durumdur, akbil basarken bile. her saniye acı duyarsanız bu eşik daha da inebilir.