bugün

entry'ler (147)

unisecrets universiteliler için itiraf uygulaması

tüm itiraf sayfalarını tek uygulamada topladığım android projesi.

şuradan indirebilir ve reklamını yapabilirsiniz!

https://play.google.com/s...=com.unisecrets&hl=tr

taksim gezi parkı istanbul un akciğerleridir

bi hassiktir dediğim laftır. ne lan bu park kutsal bi yer mi? ne amk? yıkılırsa yıkılsın çok büyük bi olay sanki amk.

başbakana laf atan çakma marjinaller

buralarda da fazlasıyla gördüğümüz ezik tiplerdir. sözlüğün ismi siyaset sözlük oldu da ben mi bilmiyorum amk?
ulan milletin işi gücü yok oturup başbakan şöyle, akp böyle başlıklar acıp yazıyolar. daha kötüsü siklendiklerini sanıyolar assdasfaf

yazın yazın belki 1-2 oy düşürürsünüz burada sizi okuyup tüh niye oy verdim diyenler çoktur asdsafadasfd

amk ezikleri. bunları gördükçe keşke 3 oyum olsa da 3ünü de akp ye versem diyorum lan...

taksim gezi parkı

çakma marjinallerin sırf gösteriş olsun diye yıkılmasını çok büyüttüğü ve direnç gösterdiği yer. taksim gezi parkı ne lan ? yıkılırsa yıkılsın demek ki öyle gerekiyo ne yani burası kutsal bi yer mı ?

dördüncü köprüye alternatif isimler

kanuni güzel olabilir. inşallah padişahlarımızdan birinin ismi verilir.

recep ismini sevmek

bazı kahpe evlatlarına dert olan durumdur.

akp ye laf atan ezikler

bu aralar yine sayısı artan ezik topluluk. yapabildikleri tek şey olan "sözlükte başbakanı ve akp yi elestirmek" eylemini gerçekleştiriyorlar. ahahah çok sikindeydiniz milletin. ulan okudukca gülüyorum yazdıklarınızı.

allah başbakanın yardımcısı olsun...

sözlüğün akp yandaşlarının yuvası olması

gayet güzel bir durumdur. çekemeyenlerin defolup gitmesi daha güzel olur.

adalet ve kalkınma partisi

sonuna kadar destekleyeceğim ve oyumu esirgemeyeceğim partidir.

sözlüğün akp yandaşlarının yuvası olması

bazı ezik, kendini bi halt sanan, devrimci özentilerini rahatsız eden durumdur.

beşiktaş ı özel kılan şey

tinercileridir.

beşiktaşlıların üçüncülüğü başarı saymaması

ahahshah komik durum. adamlar cidden şampiyonluk felan istiyor. oğlum bi durun bu ülkede galatasaray var, fenerbahçe var. bir de samet aybaba'ya sallıyorlar.

beşiktaşın büyük takım olma gerekçeleri

- haklı ve şerefli ikincilikleri
- tüm maçları stadı dolu oynaması ( dolu stad arena ve saraçoğlunun yarısı kapasitede adsff)
- avrupa liglerinden men edilmeleri, gittiklerinde ise 8 tane yemeleri
- 20 yılda 3 kez gelen şampiyonluk

ee başarı? kupa? avrupa? çoqzel lan. valla bak. adamların ellerinde ne bir avrupa başarısı, ne bir kupa var büyüğüz diye geçiniyorlar.
bizim buradaki ilçede full stadta oynuyor maçları. stadı 200 kişi dolduruyor her maç. galibiyetleri de gayet şerefli valla. cocukların ne şartlarda antrenman yaptıkları ortada yani. cok buyuk kulüpmüs bizimkiler mk.

galatasaray

şike yapmamış takımdır.

salih uçan

son yıllarda gördüğüm en abartılan balon futbolculardan. demekki bir maçta bir iki çalım hareketi yapınca yıldız olunuyormuş...

15 mayıs 2013 fenerbahçe chelsea fc maçı

bu akşam 22.05te star tv'de naklen yayınlanacak maçtır!

belhanda dan gol ve goller beklediğim maçtır!

saldır fener!!!!

ırkçılık için uefa ya mail kampanyası

birkaç kendini bilmezi fbtv ye çıkartarak, fotomontajlı fotoğraflar yayınlayarak aklamaya çalışanların hakettiği şeydir.

ırkçılık için uefa ya mail kampanyası

az önce ilkini kendim atarak başlattıgım maildir. bugünkü fenerbahçe açıklamasından sonra herkesin yapmasını istediğim kampanyadır.

"racist fenerbahce fans"

http://fotocdncube.fanati...kImage/fft30mm2308897.jpg

https://t.co/4Ukovn1u0a

bu linkleri, contact@uefa.com, info@uefa.com adreslerine göndererek başlayalım!!

yusuf ortak

zerre sucu olmayan insandir. olayin mobese goruntulerini izlerseniz gorursunuz. birisine 5 kisi saldircak dayagini yiyecek pasa pasa oyle mi? hadi siktirin. ne bok oldugunuz yine cikti ortaya.

dirk kuyt

vasat altı bir futbolcu... sırf fenerbahçeli diye övülmesi ilginç..