bugün

entry'ler (15)

müjdat gezen berbat bir oyuncudur

tiyatroculuğunun iyiliğini geçtim, sadece yetiştirdiği insanlarla verdiği eğitimlerle takdir edilesi br insandır. kaldı ki tiyatroculuktada 5 kişi say deseler ilk beşte seven sevmeyen bu adamın adını söyler. Siyasete gelince herkes özgürdür, zira sende başkalarının görüşünde olmayabilirsin.

rotring

çoğunlukla kahverengi, ortadan kırmızı halkası olan kalemdir. ortaokul ve lisede bu kalemden varsa kaybetmiceksin arkadaş. zira gözbebeğidir o paraya alınan bu kalem.
iyi yazar- çizer.
içi çıkarıldığı takdirde tükürüklü kağıtların arkadaşların yüzüne yapıştırılmasını sağlar.
arkasında iğnesi vardır (benim hiç olmadı, hep kaybettim)
düşünüyorumda orta okulda kız tavlama sebebidir. (bizim zamanımızda)

mini giyen kızlar üşümüyor mu sorunsalı

kızların yağ tabakası erkeklere göre daha iyi çalışır durumda olduğu için ve o mucizevi çorapları eksik etmedikleri için üşümüyorlar kanımca. yoksa maazallah soğuk sorunu bacağın üşümesine değil, organ kaybına yol açmalıydı.

halk pazarındaki kalitesiz kıyafetleri giyen insan

sevgili sözlük. kurallardan birini çiğneyeceğim şu an ama eminim sende yapardın bunu.
ulan deveci o pazarlardaki insanlar olmasa senin o giydiğin pololar nereden gelecek acaba. 2 alacağına bir alsın diyor bir polo seksenden aşağı değil. 16-20 adet giysi ortalama. ey güzel devletim sen nelere kadirsin. ve hakk' ın adaletine inanıyorum bir gün gelir dediğini kıçı.a sokarlar umarım.

sokakta çiçekle yürüyen erkeği taciz eden kızlar

hepsine verilmelidir teker teker. yani o çiçeklerden birer tane.

solcuların dengesiz olduğu gerçeği

evet dengesiz olabilirler ama en çok darbeyi yiyenlerdir, bir bakıma aaa abi olay olmuş, solcudur kesin mantığıyla yürüyen güzel devletimin değnek ucundaki hedefleridir.
kimse bana mehmet ağar' ın, abdullah çatlı' nın yaptıklarını anlatamaz. sadece solcu oldukları için götürülüp kafalarına sıkılması, o solcuların dengesiz olmamasını mı gerektirir? sorarım.

defne joy foster

çok sevdiğim, zaman zaman düşlediğim, melez sunucu, vj vesaire. kıpır kıpırdır o yüzden severim.

ateistlersiz ve solcularsız bir ülke düşlemek

bakırköy' de ki düşünen adam heykelinin düşündüğü şeylerden biridir..düşünedur sen ey heykel.

ali taran

dehşetcengiz şekilde metinler yazan, reklam yapan, neyi nerede kullanacağını bilen, fırça atan, tripli ama bir o kadar da işinde üstad, sonuç olarak sevdiğim bir kişi.
zira akıllıdır, işini iyi yapar. kimsenin karşı çıkacağını sanmıyorum.

internet kesintisi

modem ışıklarından bir veya birkaçının sönmesi durumu.
kesin birilerinin işine yarıyordur o sebeple bu kadar sıkça olmaktadır.

sigara içenlerin leş gibi koktuğu gerçeği

içmeyi bilmiyorsan içme ulan içme zira tüm elbiseden buram buram koku yayılıyor farkında değil,topluma gireceksin bi dur dikkat et, leş gibi kokuyorsun. otobüste başımıza gelmesin, aman dikkat.

pamukkale

öncelikle pamukkale bir kasabadır, ilçe değil.
mutlaka görülmesi gereken bir yerdir(denizliliyim). Ancak yanınızda yiyeceklerinizi getirin arkadaş demedi demeyin sonra! Beş parasız yada açlıktan ağız kokunuzla dolu bir otobüste yolculuk yaparsınız.otel fiyatlar cüzi,yiyecekten ucuz.
görsel olarak göz,gönül ferahlığı sağlar ( yabancı insanlar ve onlara ait sütun,kolon vs.)

bir de pamukkale üniversitesi vardır ki, hocalar dersten geçirmez,öğrenciye geçirir.

son olarak pamukkale seyahat vardır. gayet iyidir (bence anadoludan sonra en iyisi)bakmayın arkadaşların, hostları kaba dediğine. Lakin çığrından çıkmak için sebepleri oluşmuştur.

22 yaşını doldurduğu halde evlenmeyen tipler

muhtemel evlilik hayatı (tabi evlenirse) mutsuzluklar silsilesiyle geçecek olan mahluklar.(hepimiz mahlukuz tabi ,orası ayrı)

intihar edeceğini facebook tan bildirmek

muhtemel ikili ilişkiler sonucu, travmatik bunalımlarla devam eden acı son!

çaylak olunca söylenen ilk sözler

hep mi ezik olacağım! Nayır, nolamaz,nütfen(sonuncusu olmadı)..