bugün

entry'ler (74)

açık seçik aşk bandosu

youtube'da tekrar tekrar önüme düşen ve geceleri beni yersiz depresyona sokabilen şahane grup.

altmuzik

alternatif müzik piyasasının döndüğü; güzel, takip edilesi bir web sitesi. severim, severler, severiz ve hatta sevilmeli kanımca...

aybüke poçan

Yakınlarda "Dedim Merhaba" adında bir albüm yayınlamış kendisi. Su gibi... Şahane iş olmuş.

rock fm in yeniden yapılanması

Nar Grup radyolarının satılması ile beraber el değiştiren Rock FM kadrosu yenilenmiş; Mesut Süre, Metehan Mert Çakır Kent FM'e gönderilirken radyoya yeni yeni isimler katılmış. Şuan tam kadroyu bilmiyorum fakat yeni sezon konusunda kafalar epey karışık.

instagram kullanan insan

aslında fotoğraf, resim vb. görsel sanatlarla uğraşan sanatçıların eserlerini sergileyebilmeleri adına güzel bir ortamdır. bu tür ağlar kendilerini daha ulaşılabilir kıldıklarından sanatına ve üretime devam etmek adına gerekli motivasyon ve beğeniyi buradan toplayabilir; hatta destek görebilirler. bu yüzdendir ki severim, severiz.

beşikdüzü

yine beylikdüzü'nü trollüyorlar sanıp konuya "çatank" diye dalanlar...

volkswagen t1 yeniden üretilmesi

1950'lilerde piyasaya sürülen ve özellikle 70'lerin hippi semboziminin baş içeriklerinden biri olan VW T1 Camper modelini üzerinde yeniden çalışıldığı söylenmiş. Bunun haberini veren ise bizzat VW yönetim kurulu üyelerinden biri. Üstelik yeni model yine hippi ruhuna hitap eder biçimde elektrikli olarak piyasaya sürülecekmiş.

kısmetse olur

Sevgilim tarafından sabah kahvaltısı boyunca maruz bırakıldığım program.

kızdan ayrılır ayrılmaz osurmak

kızı bırakıp arabaya biner binmez sesin dışarı çıkmayacağına da güvenilerek yapılan ilk eylem.

sana kıyamam

...denilen insanın sonu her zaman: "kıydı." şeklindedir.

bilgisayarda oynanan son fifa oyunu

2003 efsaneydi. Galatasaray ve Juventus kadroları ile ortalığı kasıp kavurabiliyordu. Fakat en iyisi hala 98. Sokak futbolu ve kasti faul vardı. Diğerlerinden neden kaldırdılar ki sanki.

uzun süre oturmak

Aman basura meal vermeyin.

alzheimer

Çözüm değil fakat hastalığın ilerleyişini yavaşlatmak adına hindistan cevizi epey faydalı olabiliyormuş diye duydum.

şarkı önerisi

Alternatif müzik ve Türkçe rock sevenler için dj set tadında klipli mlipli bir liste:

https://www.youtube.com/w...Jn1YRXPAwozBCvhvhijgp7-iv

google allo

Google her zaman olduğu gibi "bak bu iş tuttu, biz de bir deneyelim" kafasıyla yeni bir işe daha el atmış, ancak diğer sayısız proje gibi ne yazık ki bu da başarısız olacak. Taklitlerden ziyade satın almalara devam etsinler daha hayır.

evlilik programları

5 dakika önce orkestra üyesi bir elemanın karısının hamile olduğunu öğrenmesi üzerine canlı yayında koşturup durduğu programlardan biridir.

++bahsi geçen şahsın canlı yayında karısını arayıp hoparlörde "nasıl oldu bu" demişliği var.

2 birayla sarhoş olan adam

yanındaki kıza açılmak isteyen ve eğer gelişmeler olumsuz ilerler ise durumu toparlamak adına sarhoş taklidi yapan biri de olabilir.

beyaz tenli kız vs esmer kız

özünde beyaz tenli, yazın tatlı bir bronzluk ile teni kavruk esmere dönen kız her türlü alır bu mevzuyu

incir com

Pazarlama konusunda stratejileri yanlış, kâr oranları düşük, beklentileri yüksek, her gün başında durarak 10krş kazandığınız reklam sitelerinden farksız bir sistem. Öyleki en yüksek komisyonda 2500 liralık elektronik ürün satsanız 40-60 lira arası anca kârınız oluyor. Onun yerine spotçudan 1 tane televizyon alıp komşunuza satın daha az emek ve çok daha fazla kâr kazanırsınız. Ayrıca eleştirilere kapalı, önerilere sonuçsuz bir yapısıda var. E-ticaret sitesi istiyorsanız gidin 500 liraya satın alın 200 liraya xml ekletin daha iyi. Kimse için bu kadar uğraşmayın.

tek eşlilik

insanoğlunun karakterine aykırıdır. Dişi ya da erkek farketmez.