bugün

sevdiği entry'ler

tatilden sonraki ilk iş günü

bir miktar üzmüştür. Kafamın hala yatağımda olduğunu söyleyebilirim ama ispat edemem.

sade göz makyajı beyaz far kırmızı turuncu ruj

siyah-lacivert göz kalemi ve rimel varsa, siyah saçlı beyaz tenli kadınlara çok yakışan makyaj stili.

anın görüntüsü

Harnup ağacıdır.
görsel

sevgilisine günaydın prenses diye mesaj atan erkek

günaydın prensim diye karşılık alır. hiç boşuna gömmeyin.

lavanta

Çorağın içinde kendimi bulup topladım.
görsel
Azıcık sapla saman karıştı da olur öyle, temizleniriz.

Huzur veren çiçektir.

bir gün aniden erkek olarak uyanmak

Hemen "bir gün erkek olarak uyanırsam yapılacaklar" listemi yastığın altından çıkarır ve ilk olarak karıya giderim.

tipini beğenmediği kızla cinsel seks yapan erkek

Baya yokluktadır. Yiyişmesem de olur meme yalasam yeter diyerek yumulur.

eşinin mini etek giymesine izin veren erkek

mininin de boyutları var. süper mini olursa kıskanmakta haklı ama dizüstü normal bir şekilde ise problem çıkarmayan erkek normaldir. tabiki kıskanması hoşuma gider ama abartmaya gerek yok.

bakire kadın istemeyi kadın düşmanlığı sanmak

Evlenirken hala bakire kadın isteyenler bana çok saf çok masum gelmektedir. Hele bu devirde bakire olmanın ömür boyu sadakatın teminatı olduğunu düşünen, yada kapalı kutu size hazır teslim hic dokunulmamış, görülmemiş olduguna emin olmak çok zor. Nasıl ki başı kapalı bir insana ahlak timsali diyemiyorsak saçı açık birine de başka bir sey diyemiyoruz. Zaten bu kavramların artık normal bir beyne sahip olan insanlar icin bakirelik, başı acıklık yada kapalılık, yada herhangi bir dine yada millete sahip olmaktan öte durumlardan farklı oldugunu bilir burda uzun uzun yazmaya gerek yok. Bakire kadın istemek kadın düşmanlıgı degildir belki ama bir iliskide bir dilek hakkım olsa onun sevgilimin bakire olması degil de mesela dürüst olması olarak kullanırdım. Bir insan dürüstse gecmisinden ve geleceginden emin olursun degil mi.

bdsm master

(#44079047) hafif göbekli, dad bod dediğine göre siz şöyle bir şey anlayın;

görsel

nerde o eski master'lar. "dişi köle" falan diyor, cringe'lerden cringe beğen.