bugün

entry'ler (21)

2yuz com

eskinin yonja'sı denebilir...

gülbahar kılınç

Televizyon programlarında sürekli ismine rastladığım editör kişisi. Merak edip araştırdım kim bu kız diye. Meğer kadın programlarının vazgeçilmez editörüymüş. Güzel de bir kız. Allah sahibine bağışlasın ne diyelim.

uzaya çıkan ilk türk ün yapacağı ilk şey

piknik tüpünde çay demlemek.

orospu denilince akla gelen ilk isim

kesinlikle gizem.

erkeği rahat bırakmak daha çok kendine bağlamaktır

Öyle bir dünya yoktur. Erkeği ne rahat bırakacaksın ne de fazla üstüne gideceksin. ikisinin ortasını tutturdun muydu işlem tamamdır.

2015 yılından beklentiler

Artık hiç bir yeni yıldan hiç bir şey beklemiyorum. Sanki hepsi birbirinden kötü olmak için yarışıyor.

şafak sezer

Beni sanatta Nihat Dogan-Yavuz Bingöl, gazetede Ethen Mahçupyan-Rasim Ozan, sinemada Safak Sezer temsil etse paralel evrene geçer utanırım.

yorumyapacam

hoş bulduk a dostlar. sizin kadar olmasa da bir şeyler karalayacağız.

ekrem incel

ilk duyduğumda şoka girmiştim. Yuh be abi. Sattığın ballar yetmedi mi?

en seksi ve güzel kadınların çalıştığı bankalar

Kesinlikle Akbank. Geçenlerde yaptığım işi unutuyordum az daha öyle dalıp gitmişim gişede.

koku hafızası

çay kokusu önemlidir. 5 metre öteden taze olup olmadığını anlayan klasik türk erkeğiyim.

instagram

özellikle firmaların işine yaradı bu habire ne idüğü belirsiz ürünler paylaşıp duruyorlar. hele de ünlülerin paylaştığı fotoğrafların altına yorum yapmaları beni benden alıyor...maksadını aştı.

bir çınar ağacı yanında durup sigara içmek

ne içlidir, ne dertlidir o... hatta şu anki modumda aynen o şekil

babanın garip huyları

en ufak şeyde olay çıkaran biridir kendileri... sinirlenmek hobileri arasında yer alıyor. yıllardır bu böyleydi.

murat boz

Billboardlarda yeni filminin afişlerini görünce durdum tekrar tekrar baktım. Hangi ara oyuncu oldu bu. Bu film izlenmez abi.

sinan akçıl ın zekası

Bu adama hasta olanları bir türlü anlayamıyorum. Güya şarkı sözü yazarı ama hepsi falım sakızından çıkmış maniler gibi...Anlamadım gitti.

sevgiliniz olduğu halde sizinle ilgilenen kız

Her yerde bu kızlara rastlayabilirsiniz. Hele ki erkeğin sevgilisi varsa onlara daha bir çekici gelir. Sebebini hala çözmüş değilim.

reaksiyon

Hiç izlemediğim ama mahalledeki bakkal amcanın bile bahsettiği dizi.

soğuk odalar

Kışın gelmesiyle söylenmeye başlayan şarkıdır.

ayakkabı vurması

En olmadık zamanlarda olur. Özellikle tüm gün ayaktaysan tam bir başbelasıdır.