bugün

entry'ler (28)

oynadıkları film tereddütsüz izlenen aktörler

Leonardo dicaprio.

halkapınar

Izban otobus hersey oraya cikar. Travesti sokagina pek de yakin yerlerde dolanirsiniz aman dikkat.

sözlük yazarlarının kitap tavsiyeleri

Bilmeyen var midir bilmem ama... Aylak adam, great gatsby, catcher in the rye.

forrest gump

Life was like a box of chocolates you never know what you're gonna get.

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

görsel

görsel

türkiye yi gerileten şeyler

Herseyin koyu fanatigi olmak, her ne kadar herkes ben okuyorum dese bile ulke genelinde kitap okumama ve kutuphaneyi yalnizca kitap odunc alinan yer olarak bilmek. Sorgulamamak, saygi duymamak ve herkesin acelesi olmasi.

2017

Uzun zamandir belirsizlik icindeydim, bu sene hersey sabit hersey duzenli olacak. Belirsizlikten yoruldum sozluk.

13 3e nasıl bölünmez

1+3 = 4 demek bolunemiyormus. Ygs bolme bolunebilme kurallari bilen kalmamis ah sozluk vah sozluk.

toefl vs ielts

Toefl biraz daha kuresel, ielts biraz daha amerikaya hitap eder. Zorluk seviyeleri hemen hemen aynidir desek yalan olmaz.

bin km uzaktan ilişki yöneten erkek

Boynuzlanma ile biter. Hem de bi erkek degil birden fazla erkek ile. Tecrube ile sabit.

aslan burcu kadını

Manyak sevisirler, uzgunum gercektir bu. Herkese aslan kadini sevismesi nasip olmaz.

yazarların bulunduğu ulkeler

Biresik devletler.

en güzel mfö şarkısı

Bu firtina durulur mu benden adam olur mu?
Korkarim aska zararim dokunur mu?

cerrahpaşa tıp vs ege tıp

Hekim veya muhendisten baska birsey olma secenegi olmayan, dil ogrenmeyi de soru cozerek yapacagini dusunen ortadogu mantigini benimsemis kisice ortaya atilmis argumanlar hedesi.

Ege tip sehirden dolayi kazanir, ingilizce bilmeyen kaldi mi bu yuzyilda?

koray avcı denince akla gelenler

Karanfil sokak. Eski sevgili. Unutmadik seni Koray abi orda da boyleydin unlendin hala aynisin, seviliyorsun.

gecenin tavsiyesi

Gunesin olsun gonlunde.

bakireliğe önem vermeyen erkek

Benimdir, kalbi bakire olsun yeter.

evcil hayvana kızıp fırça atmak

Hakediyordur o . Elalemin yerlere attigi cikolatalari kokluyorum ayagina cikolatayi yemege calistigi anlarda gereklidir. Simarikliktan insanlara hirlar sana dilini cikarip gulumser ama yine kizarsin cunku asosyallesmesini istemezsin hatta gider hirladigi insana zorla sevdirirsin firca atarken.

ikizler burcu kadını

dengesizdir, bakimlidir. insanlarin onun hakkindaki dusunceleri onemlidir ve her istedigini tatli diliyle yaptirir.

kedilerden nefret eden insan

Hayvanlari sevemeyen insanlari hic sevemez.

Hayvanlar kotu niyetle yaklasmazlar kimselere, kin tut(a)mazlar. Boyle bir insan taniyorsaniz kacin ondan size fayda yoktur net.