bugün

entry'ler (771)

visual snow

Çok nadir görülen bir sendrom. Hele ki çaresiz olduğu öğrenildiğinde insanda içilen suyun tadını bırakmayan bir illet. Nörolojik olduğunu savunanlar çoğunlukta.

-Karıncalı görme (özellikle düz zeminlerde ve gökyüzünde)
-titrek parlak belki de yüzbinlerce nokta görme (göz kapatılsa dahi)
-yansımalı, çatallı görme
-zincirler halkalar görme
-özellikle karanlıkta ve loş ortamlarda görüş zorluğu ve daha noktalı görme durumu
-ışık kaynaklarına bakıldığında uzun süre ışık izi kalması
-özellikle koyu renkli nesnelerin açık yüzeyler üzerinde beyaz izlerinin kalması
-kulak çınlaması veya kulakta ötme sesi

Eğer benzer şikayetleri olanlar varsa ya da bu hastalığı yenenlerin izledikleri yollar varsa irtibata geçmeleri önemle rica olunur.

softtr

Sözde e ticaret sitesi hizmeti veren firma. Telefonlarımı açmıyorlar , maillerime cevap vermiyorlar. iade bile kabul etmiyorlar. Üstelik de “istersen git şikayet et” şeklinde cevap veriyorlar. Bin pişman oldum. Param boşa gitti.

erzurum evleri

Erzurum evleri çok güzeldir herhalde. Yani görmedim de ille de vatanım demiş kuş. Altın tepsiye pardon altın kafese konulan kuş demiş.yani ev güzeldir. Dolayısıyla da erzurum evleri de güzeldir. Bir gün sözlük olarak erzurum evlerine gezi düzenleyelim. düzenli bir gezi olsun.

pilot garage rezalet

Pilot Garage’da ekspertiz yaptırdığım ve sadece sürtme boyası olduğu söylenen araç pert çıktı. Aracın değişmeyen yeri kalmamış. Motor baştan aşağı kötü malzemelerle toplanmış. Pilot Garage’ı aradım.” Biz paramızı aldık. istersen mahkemeye git.”dediler. Yasal yollara başvuracağım. Kul hakkı yemek gerçekten kötü...

yemeksepeti

Rezalet ötesi bir müşteri memnuniyeti anlayışları var.Beni defalarca mağdur ettiler.Restoranlarda paramı bıraktıkar.Siparişlerim eksik geldi ilgilinmediler.Bu saatten sonra benim için ve çevremdeki çok sayıda insan için yemeksepeti bitmiştir.YAZIKLAR OLSUN!

yeni sevgilinin gereksiz masraflar çıkarması

Triger kayışı, balata vs.gibi olsa gerek.

sözlük yazarlarının hayattan beklentileri

Zamanın durduğu güzel zamanların gelmesi.

savaskitap

Uyarmaya rağmen hasarlı kitap gönderen, bunun üzerine bir daha uyarmaya rağmen aynı kitabın yerine yine hasarlı ve cildi yırtık kitap gönderen ciddiyetten uzak ve alışveriş yapılmaması gereken yer.120 tl para alıyorlar bir kitap için.Müşteri ile dalga geçiyorlar resmen.

izmir atatürk lisesi

Bornova anadolu lisesi cok daha kaliteli bir okuldur.Izmir ataturk lisesini tercih etmeyiniz.Eger iyi bir egitim almak istiyorsaniz tek secenek bornova anadolu lisesidir.

bornova anadolu lisesi vs izmir atatürk lisesi

Bornova anadolu lisesi cok daha kaliteli bir okuldur.Bal eşsizdir.izmir ataturk lisesi ise siradandir.

bornova anadolu lisesi

izmir'in en iyi anadolu lisesidir.Atatürk lisesinden çok daha kaliteli bir okuldur.Amerikadaki üniversiteler gibi kampuse sahiptir.Kısacasi bir numaradir.

izbeton

Bir vatandaş olarak hizmet yapmadıklarını düşünüyorum. Ayrıca hukuka da pek saygılı değiller.Bence izmir büyükşehir belediyesinin adına da ciddi zarar veriyor.

kardeş payı

Mükemmel bir dizi.Önümüzdeki haftaları iple çekme sebebi.Mutsuz insanları 70 dakikaligina da olsa mutlu eden sihirli değnek misali bir dizi.Efsane dizi.Bitme ne olur...Gitme ne olur...Sensiz bırakma bizi.

pain and gain

"I believe in fitness."

saat 13 00 da dünya nın sonunun geleceği gerçeği

Trafik vardır.gelir birazdan.

yazar nicklerinden öğrenim durumu tahmini yapmak

yenikral : kraliyet üniversitesi master degree

erkeklerin hoşlanma belirtileri

iq seviyesini onda birine indirmek.

tayland

Vatandaslarinin dunya geneline farkli amaclarla da olsa yayilmis oldugu ulke.

türk eğitim sistemi

Kurbanlarina her gecen gun bir yenisini ekleyen sistemdir.

en güzel renk

Siyahtir.Karizmatiktir.