bugün

entry'ler (10)

hayata dair gülümseten detaylar

Sabah kalktığımda tuvaletin boş olması. Gerçekten çok mutlu olduğum an.
Not: askerdeyim

stresle başa çıkmanın yolları

Kendi içinde stresin sebebini aramak.
Sorumsuzluktan kaynaklıysa sorumluluğunu yerine getirmek. Eğer böyle bir imkan yoksa sana bu sorumluluğu veren kişiye gidip durumu anlatmak ve vicdanını rahatlatana kadar af dilemek.
Eğer sebepsiz yere strese giriliyorsa gusül abdesti al ve uyu.

gecenin sözü

Sen bu up uzun ömrü 20 yıla mı sığdırıyorsun?
Babam
Bu sözü söylediğinde gerçekten içimdeki sıkıntılardan kurtulmuştum.

sevilmemeye alışmak

Ben, şu aralar gerçekten yalnızım. Sebebi belki askerliğin verdiği yılgınlık olabilir. Artık insanda tahmmül kalmıyor 175 gündür sivili görememek, 224 gündür emir altında olmak, komtanların saçma salak tehditleri, en büyüğü özlem. Hal böyle olunca bende aksileşiyorum ve sevilmiyorum. Gerçekten şu aralar alıştım sevilmemeye, alıştım alışmaya. Bir gün gelecek bir gün kalacak.

yazarların şu an hissettikleri

Sabır etmede cığır açmış bi asker olarak çok hissizim.

sigara

içmeyene içenin saygı duymasını gerektirecek kadar zaralı bi o kadar da zevk veren ottur.

feminizmin eşitliği savunuyor olması

Bence yanlış anlayan erkekler değil. Feminizmi yanlış bilen kadınlardır.

bozkurt işareti yapan öğretmenin işten atılması

Güzel hareket, yanlış zaman ve mekanda yapması sonucu atılmış yönetmelik böyleyse yapacak pekte birşey yok. Sonuçta hocanın düşüncesini cahilce anlık gaza gelme göşteriş amaçla yapmak yerine adam akıllı düşünüp o hareketi yapmasa kendi düşüncesini öğrencilere aktarma fırsatı olurdu yazık olmuş. Bazen insan bir eylemde bulunmadan üç kere düşünmesi gerek.

kıskanmayan erkek

Kıskanmayan erkek; kendisinin kıskanılmasını istemeyen, bazı şeyleri aşmış, halk dili ile geniş, entel dantel bir erkektir.

utanmadan 1 60 boyundayım diyen kız

Neden utansın? insanların, Allah vergisi fiziksel özelliklerinden utanması yerine şükretmesi lazım güzel kardeşim. Seninde bu fiziksel özelliklerine saygı duyman gerek.