bugün

entry'ler (472)

hayatında eve hiç misafir almamış insan

evsiz ya da dostsuz insandır. 2. si 1. den daha kötüdür.

bir kere bile camiye gitmemiş insan

hiç birşey kazanmamış ama çok şey kaybetmiş insandır.

(bkz: hayatta en azından bir kere yapılması gereken aktiviteler)

2008 pekin olimpiyatları nda türkiye nin başarısı

2008 olimpiyatlarında 68 türk sporcumuzun yaptıklarıdır. * başarımız % 50 dir çünkü inanmak başarmanın yarısıdır ve sadece bu yarısını gerçekleştirmişizdir. *

vip camii

isminden yola çıkarak; 5 + 1 kolonlarla bezenmiş, ezanı 10 mahalle öteye duydurabilen, hocanın hareketlerini dev bir eKrandan izleyebileceğiniz, okunan duaların türkçesi özel bir kuluklıktan size çevrilen ayrıca vaaz sırasında sınırsız zemzem suyu servisi yapılan güzel manzaralı bir camii izlenimi veren ancak sadece çokca para harcanarak az verim alınacak olan camii projesidir. bakım yapılması gereken bir çok camii varken onların yerine sanki ankara'da camii sıkıntısı yaşanıyormuşcasına yapılması planlanan camii. o parayla çok daha büyük eksikler giderilebilir ama nerde.. *
7da

sevgilisi ile para karşılığı sevişen kız

paraya ihtiyacı olan sevgili türü. *
(bkz: ılımlı orospu) *

ıyyyyy iğrenç butonuna basarken söylenen sözler

aha bunu da o yazmış eksileyimde diğerlerinden eksik kalmasın.

(bkz: seri eksi oy veren ibne)

çarşı oldu kapalı çarşı

bir taraftar grubu olan çarşının kapanması olayı. ayrıca molotof kokteyli atılmış bir mağaza olan çarşıda daha sonra kapanmıştır. *
(bkz: çarşı sonunda çarşıya karşı) *
(bkz: kepenk kapatmak)

evlilik aşkı öldürür mü sorusu

evlenip ayrılan çiftlerin uydurması bir düşünce ve bu düşüncenin soru hali.* evliliği doğuran zaten aşktır bu yüzden evlilik aşkı öldüremez. bu genelde aşık olduğunu sanıp evlenen ve sonrasında ayrılan çiftlerin suçu aşka atmalarından kaynaklanır.

(bkz: aşk yüzünden) * * *
hakim bey: evet boşanma gerekçenizi açıklarmısınız lütfen
davalı çiftimiz: biz suçsusuz hakim bey her şeyi aşk yaptı evliliğimiz öldüren odur
hakim bey: ?!?!?!?

2002 dunya kupasinin lgs yle cakismasi

2002 dünya kupası ve lgs 2002* * organizasyonlarının çakışması olayı.* 2002 senesinde lise geçiş sınavına girdikten bir saat sonra türkiye kosta rika maçı başlamıştı ve sınıftaki tüm erkekler* dışarıya kulak kesildik hepimiz büyük bir heyecanla gooool diye bir ses bekliyorduk. sonuçta ben erkenden çıkıp maçı izlemek üzere yola koyuldum ve golümüze yetiştim. *
4 yılda 1 olan bir organizasyonun hayatımızda bir kez gireceğimiz bir sınavın saatine denk gelmeside inanılmaz bir olay yok artık lebron james yani. japonya da olduğu için saatler çakıştı birde bunu düşünürsek akıl almaz bir ihtimal çıkıyor karşımıza. *

cok sayida geri zekali ile ayni ortamda bulunmak

ortamda dönen sohbeti gülerek izleyen ve onlara benzemediği için allaha şükreden insanın içinde bulundu ortam. insan doğal olarak kendini birden fazla zeki hisseder çok abartmadığı sürece bu his doğrudur ama abartıpta havalanırsa* başka bir ortamda kendini o geri zekalıların durumuna düşer haberi bile olmadan.
* (bkz: yükselen ben değilim bak alçalan duvarlar)

bayanlara karsi karizma yaptiracak meslekler

kesinlikle futbolcu olmak. para, şan, şöhret, seni seven milyonlar ve yaptığın bütün güzel hareketlerin videolarının sürekli yayınlanarak efsaneleşme durumları bir çok bayana karşı müthiş karizma yapmayı sağlar.

(bkz: cristiano ronaldo)
(bkz: david beckham)
(bkz: ronaldo)

tiki kızların göğüslerinin küçük olması

tiki denilen kızların göğüs boyutlarıyla ilgili ortaya atılmış iddia. tanım be abi
geçici bir durumdur çünkü bu tip tiki kızlarımız ilk fırsatta silikona başvurmaktan hiç çekinmezler.

karizmatik isimli futbol takımları

los angeles galaxy *swh~ ~

obezitenin yasaklanmasi

kişinin boyuna göre belirli bir kilo aralığında olmasını zorunlu kılacak olan yasaklamadır.* kimse isteyerek obez olmadığından istemeden yapılan bir şeye yasak getirmek ilginç bir uygulama olacaktır. *
lokantalarda ve fast food restorantlarda tabaklar tamamen bitirilmeyecek. * *

gerdek gecesi eşin kız çıkmaması

büyük bir şok yaşanan gerdek gecesidir damadın gelecekti tüm hayatını etkileyecek derin izler bırakan bir gecedir ayrıca. *
(bkz: boşanma sebebi) *

doğum gününün hatırlanması

facebookla birlikte önemini yavaş yavaş kaybeden hadise. nitekim gerçekten doğum gününü bildiğiniz ve hatırladığınız kişi bile doğum gününü facebook sayesinde hatırladığınızı düşünerek olayın özelliğini katledebilir. *
+ pazartesi ayşe'nin doğum günüymüş facebookta gördüm.
- ben zaten biliyordum
+ hadi leeen...
- valla ya bak inanmıyorsun dimi
+ inanmazmıyım canım tabii ki hatırlıyorsundur puahaha*
- puff*

kendi kendine konusana deli denmesi

sesli düşünmenin delilik olduğunu düşünen zihniyetin hurafesidir.* *

(bkz: delilik imtiyazının alınması)

can almaya gelen azrail e söylenebilecekler

+ bende tam çıkıyordum çok acele bir toplantıya yetişmem lazım sen takıl kafana göre rahatına bak ben bir kaç yıla gelirim. *
(bkz: beş dakkaya ordayım)

george w bush u sevmek

abazan eşcinsellerin g.w. bush'u gerçekten sevmesini istemek demektir. *
(bkz: bu dünyada herkes için birileri vardır)

allah korusun dedirten yerler

galatasaraylılar için kadıköy ve kadıköy şükrü saraçoğlu stadyumu. * * *